Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

MSI (3)

Napájecí zdroje - nabíječky k laptop MSI

Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

How do I select the right power supply for my device?

Model unit
The laptop model is usually located on the underside of the device. Read it and enter it into the shop's search engine.
e.g. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278


Value of INPUT / OUTPUT
On the power supply nameplate, the voltage and current values are marked OUTPUT, and on the bottom of the laptop, the same parameters as INPUT are marked. Read some of them and enter them into the shop's search engine by adding the brand of the device. Make sure that the plug of the power supply found is correct.
e.g. Asus 19V 4.74A / Dell 19.5V 4.62A / Lenovo 20V 3.25A.


Model unit The laptop model is usually located on the underside of the device. Read it and enter...

I have a 65W power supply or can i use a 90W power supply?

With such small differences it is acceptable. However, we must remember to use power supplies with higher power, not less, because at lower power the laptop may not work.


With such small differences it is acceptable. However, we must remember to use power supplies...

Is this power supply suitable for my laptop?

It will be suitable for our laptop if the plug diameter meets the outer diameter specification, e.g. 5.5 mm, and the output parameters are compatible. What are output parameters? It is the value of voltage[V] and current[A] that is given by the power supply for a laptop, e.g. 19V 4.74A.


It will be suitable for our laptop if the plug diameter meets the outer diameter specification,...
Netzteil / Ladegerät Green Cell PRO 19V 9.5A 180W für MSI GT60 GT70 GT680 GT683 Asus ROG G75 G75V G75VW G750JM G750JS
Netzteil / Ladegerät Green Cell PRO 19V 2.1A 40W für MSI Wind U90 U100 U110 U120 U130 U135 U270
Napájecí zdroj / nabíječka Green Cell PRO 19,5V 6,15A 120 W pro Lenovo IdeaPad Y510p Y550p Y560 Y570 Y580 Z500 Z570 MSI GE60 GE7
1 349,00 Kč
559,00 Kč
599,00 Kč
Zobrazeno 1 - 3 z 3 položek

Nabíječky notebooků jsou vystaveny poškození v důsledku neustálého pohybu. Často se stává, že je kabel poškozen nebo je jednoduše ztraceno napájení notebooku MSI. Co dělat v tomto případě, který zdroj MSI koupit?

Nabíječka notebooků MSI

Můžeme se rozhodnout koupit originální od výrobce, ale bude to drahé. Další možností je koupit univerzální nabíječku, údajně vhodnou pro všechny notebooky, kde musíme sami nastavit parametry nabíjení a zde je velmi snadné udělat chybu a poškodit zařízení. Jediným správným řešením je proto koupit kvalitní napájecí zdroj určený pro daný notebook MSI. Napájecí zdroje Green Cell®, včetně napájecích zdrojů řady Pro, zajišťují plnou kompatibilitu s výrobcem a modelem počítače a parametry napájení jsou totožné s původním napájecím zdrojem. Díky promyšlené konstrukci zajišťují nabíječky Green Cell® bezpečný a stabilní provoz po mnoho let. Notebooky MSI lze s jistotou nasadit na podstavec účinných zařízení tohoto typu, které lze použít v různých pracovních podmínkách. Aby vaše zařízení MSI fungovala efektivně, musíte se postarat o baterie i napájecí adaptér. Vyčerpaný napájecí zdroj nezajistí dostatečné nabíjení, což negativně ovlivní životnost baterie. Nabíječky notebooků MSI dostupné v nabídce obchodu Swiatbaterii.pl vám umožňují plně využívat technologické možnosti těchto zařízení.