Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Fein (1)

Fein - baterie pro elektrické nářadí

Vybrat kapacita:
Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

If I have a Ni-Cd (Nickel-Cadmium) battery, can I use Ni-Mh (Nickel-Metal-Hydride) cells?

Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells which are less harmful to the environment. These cells can be used interchangeably, so we can use the Ni-Mh battery in exchange for the Ni-Cd battery.


Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells...

If I have an old charger, will it charge the new one?

In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a Li-Ion (lithium ion) battery and have previously used a battery with Ni-Mh (nickel methyl hydride) or Ni-Cd (nickel cadmium) cells, the new battery will not be charged by our charger and you will need to purchase a suitable charger.


In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a...
Green Cell ® Akku für Werkzeug FEIN ABOP AWBP 10 ABS AFMM AFSC ASB ASCD ASCM ASCT ASW 18
kapacita: 3Ah
napětí: 18V
kód výrobku: PT203
911,25 Kč
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Elektrické nářadí Fein je mimořádně efektivní a šetří energii. Postupem času však i oni trpí vybitou baterií. Slabá baterie je pro mě užitečným nástrojem. Tráví více času připojením k nabíjecímu kabelu a méně času pracuje efektivně. Výměna baterie u Fein elektrického nářadí je nejjednodušší a nejlepší způsob, jak vdechnout nový život ještě opotřebovanějšímu vybavení. Díky tomu znovu získáte plnější funkčnost svého vybavení a větší mobilitu. Díky tomu získají renovační a stavební práce nové tempo a uživatel se bude moci vrátit k efektivní normálnosti. Naše prodejna baterií poskytuje přístup k široké škále možností baterií pro elektrické nářadí Fein. Rychle vyhoví individuálním potřebám uživatele i zařízení. Na všechny produkty se vztahuje záruční doba, díky níž si naši zákazníci mohou být jisti, že kupují kvalitu, která se vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Investice do kvality s elektrickým nářadím Fein

Vysoce kvalitní články z Fein baterií elektrického nářadí zajišťují dlouhou životnost baterie, bezpečnost a bezproblémový provoz. Snažíme se, aby naše nabídka byla neustále aktualizována, aby lépe vyhovovala potřebám našich příjemců. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou nabídkou, jsme si jisti, že něco pro sebe rychle najdete.