Vyberte zařízení a vyberte produkt
×
Vyberte zařízení a vyberte produkt

Kde najdu označení modelu?

Vyberte model vaše zařízení
+
Přidejte své zařízení abudeme odpovídat kompatibilní produkty pro tebe!
Přidal!

Kde najdu označení modelu?

Přidat zařízení Přidejte své zařízení abudeme odpovídat kompatibilní produkty pro tebe!
Přejít na seznam zařízení

Fein - baterie pro elektrické nářadí

kapacita
napětí

Zóna nápovědy

If I have a Ni-Cd (Nickel-Cadmium) battery, can I use Ni-Mh (Nickel-Metal-Hydride) cells?

Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells which are less harmful to the environment. These cells can be used interchangeably, so we can use the Ni-Mh battery in exchange for the Ni-Cd battery.


Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells...

If I have an old charger, will it charge the new one?

In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a Li-Ion (lithium ion) battery and have previously used a battery with Ni-Mh (nickel methyl hydride) or Ni-Cd (nickel cadmium) cells, the new battery will not be charged by our charger and you will need to purchase a suitable charger.


In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a...

Wie lange hält ein Akku für einen Schrauber?

Green Cell Akkus zeichnen sich durch eine lange Lebensdauer der Zellen aus - sie können bis zu 1000 Ladezyklen "verkraften", was eine lange Arbeitszeit Ihres Geräts gewährleistet.


Green Cell Akkus zeichnen sich durch eine lange Lebensdauer der Zellen aus - sie können bis zu...

Quelle est la durée de vie d'une batterie de tournevis ?

Les batteries Green Cell se caractérisent par une longue durée de vie - elles peuvent "accepter" jusqu'à 1000 cycles de charge, ce qui garantit une longue durée de vie à votre appareil.


Les batteries Green Cell se caractérisent par une longue durée de vie - elles peuvent "accepter"...
Green Cell ® Akku für Werkzeug FEIN ABLK ABLS 1.3 1.6 ABS ABSS AFMM ASB ASCM ASCS ASCT ASM ASW 14
Green Cell ® Akku für Werkzeug FEIN ABOP AWBP 10 ABS AFMM AFSC ASB ASCD ASCM ASCT ASW 18
kapacita: 3Ah
napětí: 14.4V
kód výrobku: PT202
1 350,95 Kč
1 080,00 Kč
kapacita: 3Ah
napětí: 18V
kód výrobku: PT203
1 502,95 Kč
1 202,00 Kč
Zobrazeno 1 - 2 z 2 položek

Elektrické nářadí Fein je mimořádně efektivní a šetří energii. Postupem času však i oni trpí vybitou baterií. Slabá baterie je pro mě užitečným nástrojem. Tráví více času připojením k nabíjecímu kabelu a méně času pracuje efektivně. Výměna baterie u Fein elektrického nářadí je nejjednodušší a nejlepší způsob, jak vdechnout nový život ještě opotřebovanějšímu vybavení. Díky tomu znovu získáte plnější funkčnost svého vybavení a větší mobilitu. Díky tomu získají renovační a stavební práce nové tempo a uživatel se bude moci vrátit k efektivní normálnosti. Naše prodejna baterií poskytuje přístup k široké škále možností baterií pro elektrické nářadí Fein. Rychle vyhoví individuálním potřebám uživatele i zařízení. Na všechny produkty se vztahuje záruční doba, díky níž si naši zákazníci mohou být jisti, že kupují kvalitu, která se vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Investice do kvality s elektrickým nářadím Fein

Vysoce kvalitní články z Fein baterií elektrického nářadí zajišťují dlouhou životnost baterie, bezpečnost a bezproblémový provoz. Snažíme se, aby naše nabídka byla neustále aktualizována, aby lépe vyhovovala potřebám našich příjemců. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou nabídkou, jsme si jisti, že něco pro sebe rychle najdete.

Tato webová stránka používá soubory cookie a automaticky neshromažďuje žádné informace, s výjimkou údajů obsažených v těchto souborech (tzv. „Cookies“).
OK