Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Green Cell Nepřerušitelný Zdroj Napájení UPS 2000VA 1200W s LCD displejem + Nová Aplikace

Green Cell
Skladem
Odeslání až 24 hodin.
 • UPS Green Cell nabízí úplnou ochranu všech připojených zařízení v případě výpadku napájení a špičkového napájení. Nouzové napájení nám umožňuje šetřit účinky naší práce a bezpečně vypnout zařízení.
 • UPS s celkovým výkonem 1200 W a zdánlivým výkonem 2000VA je vybaven bateriemi Green Cell AGM, které poskytují stabilní a bezpečné parametry pro vaše zařízení.
 • Díky použití nejmodernější technologie jsme dosáhli maximální doby přepnutí UPS 2-6 milisekund a doby zálohování zařízení až 50 minut v závislosti na zátěži.
 • Vlastní software poskytuje komplexní možnosti správy UPS z počítače. Aplikace zaručuje jednoduché a intuitivní ovládání. Ke stažení ZDE.
3 990,00 Kč

Množství:

 

Co je to UPS?
Na co se používá?

Nepřerušitelná napájecí jednotka (UPS) je zařízení, jehož účelem je dodávat energii, když v našem bytě nebo pracovišti dojde elektřina. Náhlý výpadek proudu může způsobit ztrátu důležitých dat, ale také poškození elektronických zařízení. Díky nouzovému napájecímu zdroji budete mít čas, abyste ušetřili účinky své práce a bezpečně zařízení vypnuli. UPS může převzít roli síťové zásuvky a poskytnout záložní energii i v případě velkých a dlouhotrvajících výkyvů napětí. Pokud je v zásuvce proud, UPS akumuluje energii v baterii a poskytuje tak připojeným zařízením odpovídající přepěťovou ochranu.

Počítače

Rozhlasové a televizní zařízení

Servery

Registrační pokladny

Poplašné systémy

Vždy pod kontrolou

Aby bylo možné využívat funkce UPS Green Cell, byl vytvořen speciální specializovaný software, který umožňuje pokročilé řízení zařízení. Aplikace zajišťuje jednoduché a intuitivní používání bez problémů. Program umožňuje náhled v reálném čase a zobrazuje naměřená data včetně vstupního a výstupního napětí, frekvence zátěže UPS, jeho teploty a kapacity baterie. Můžete nastavit automatické vypnutí systému, oznámení a upozornění e-mailem v případě přepnutí na provoz těsta. O těchto a dalších funkcích se dozvíte stažením softwaru ZDE.

Se zaměřením na detail

Při navrhování našich UPS jsme se starali o všechny aspekty. Spojením maximální funkčnosti s jedinečným designem jsme vytvořili zařízení, které bude vypadat skvěle v každém nastavení. Navíc, aby bylo používání UPS pohodlnější, vybavili jsme jej snadno čitelným LCD displejem, který vás bude informovat o mnoha parametrech, které jsou nezbytné pro provoz zdroje.

Typ UPS

Line interactive: UPS s linkou interaktivní AVR topologie jsou vylepšenou verzí offline zdroje napájení. Jsou vybaveny automatickým stabilizátorem napětí, který chrání nejen před ztrátou napájecího napětí, ale také proti rušení vedení. Tyto napájecí zdroje zaručují plnou bezpečnost veškerého zařízení připojeného k UPS.

Základní parametry

Jmenovitý výkon

To vás informuje o tom, kolik zařízení a jakých zařízení je UPS schopna dodávat elektřinu. Aby byly splněny požadavky uživatelů, byly UPS Green Cell UPS vybaveny vysoce kvalitními bateriemi AGM, které mohou mít životnost až 5 let provozu, a tím zajistit nejlepší účinnost.

Čas přepínání

Určuje, jak rychle bude UPS reagovat na výpadky napájení. Čím nižší je jeho hodnota, tím lepší je UPS. Nepřerušitelné zdroje napájení od společnosti Green Cell zaručují nejnižší časy přepínání, takže okamžitě reagují na výpadky napájení a zajišťují úplnou bezpečnost a bezpečnost vašich dokumentů a zařízení.

Proč modifikovaná sinusová vlna?

Použití modifikovaného sinusoidu zajišťuje jednoduchou konstrukci UPS, díky které má menší selhání a jeho hmotnost je velmi nízká. Při výběru upravené sinusové vlny se nemusíte starat o práci připojených zařízení!

Kompatibilní s následujícími modely baterií
  Kompatibilní s následujícími zařízeními
   Technické údaje
   baterie:
   2 x 12V/9Ah
   energie:
   1200W
   stát:
   Nový
   záruka:
   24 měsíců (12 měsíců pro baterie)
   výrobce:
   Green Cell
   rozměry:
   380x158x198mm
   závaží:
   11.5kg
   typ:
   Tower
   vstupní napětí:
   220/230/240 V
   vstupní frekvence:
   50/60 Hz
   výstupní napětí:
   230V AC
   výstupní frekvence:
   50 Hz nebo 60 Hz (automatická detekce)
   doba odezvy:
   2-6 ms
   Tvar výstupního napětí:
   Modifikovaná sinusová vlna
   návratová politika:
   30 dní
   doba nabíjení:
   6-8 h
   komunikace:
   USB
   Zásuvky:
   4x Schuko + IEC
   zdánlivý výkon:
   2000VA-3000VA
   topologie:
   Line-Interactive AVR
   zabezpečení:
   tepelná, přepěťová, zkratová ochrana
   Ochrana před vysokým napětím:
   RJ45
   kód výrobku:
   UPS05
   Zpětná vazba od zákazníků a dotazy
   Vyjádřete svůj názor

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni a mít zakoupený produkt.

   Průměrná známka
   Vyjádřete svůj názor
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni a mít zakoupený produkt.

   ×

   Děkujeme za přidání vašeho názoru, brzy bude k dispozici na produktové kartě.

   zavřít
   Často kladené otázky
   Jak vybrat a jak správně používat AGM baterii?
   Koukni se
   Před výběrem vhodné baterie zkontrolujte parametry dříve používané baterie.
   Věnujte prosím zvláštní pozornost:
   Napětí (V), Kapacita (Ah).
   Porovnejte také rozměry baterie s vašimi předchozími zařízeními, abyste si byli jisti, že se snadno vejde do určeného prostoru. Porovnáním všech těchto prvků můžete nákup provést s klidem.
   Jak vybrat baterii pro záložní napájení?
   Koukni se
   Správně zvolená záložní baterie zajišťuje, že zařízení k ní připojené bude správně fungovat.Pro výběr správné záložní baterie (UPS) je třeba zkontrolovat specifikace UPS, pro které baterie (napětí (V), počet (ks) a kapacitu (Ah)) a na tomto základě vyberte baterie se správným napětím a kapacitou.
   Jakou baterii do autíčka?
   Koukni se
   Gelové baterie AGM se nejčastěji používají v autíčkách. Většina z nich má rozměry 151 x 65 x 95 mm a jejich napětí je 12 V. V našem sortimentu naleznete mnoho baterií Green Cell AGM VRLA, které tato kritéria splňují. Proto snadno najdete ty správné vychytávky, které mohou prodloužit herní čas vašeho dítěte!
   Co je baterie AGM?
   Koukni se
   Naše baterie jsou baterie AGM VRLA. Co to znamená? Elektrolyt je zapouzdřen v separátorech ze skleněných vláken a negelovatí.
   Jaká baterie pro mobilní dům?
   Koukni se
   Baterie pro mobilní dům by měly mít vysokou kapacitu. V naší nabídce naleznete baterie AGM s kapacitou až 200Ah, které zajistí bezproblémový provoz i v těch nejtěžších podmínkách.
   Může být kapacita baterie (mAh) větší?
   Koukni se
   Vyšší kapacita baterie není problém. Čím více miliampérhodin (mAh) má baterie, tím déle reproduktor vydrží.
   Může být kapacita baterie (Ah) vyšší?
   Koukni se
   Bezpodmínečně je možné použít baterie s vyšší kapacitou. Kapacita baterie je udávána v ampérhodinách (Ah). Čím vyšší je hodnota kapacity, např. B. 80 Ah, tím déle můžete pracovat na jedno nabití baterie, což zvyšuje vaši mobilitu a nezávislost.
   Jakou UPS vybrat pro počítač?
   Koukni se
   Jedním z nejdůležitějších bodů, který je třeba při výběru UPS zvážit, je vyhodnocení výkonu připojeného zařízení. Ve většině případů mají stolní počítače spotřebu mezi 100 a 150 W a herní zařízení mezi 250 a 350 W. Tyto informace vám mohou pomoci určit, která UPS je pro vás ta pravá. Naštěstí v našem obchodě najdete UPS Green Cell, která je ideální pro normální provoz vašeho počítače. Pokud jste zvědaví, jak dlouho vám vybraný výstroj udrží vaše zařízení v chodu, použijte kalkulačku na našem webu! Stačí si vybrat libovolnou UPS, zaškrtnout políčko „Vybrat UPS“, zadat výkon zařízení a je hotovo – už víte, co můžete od našich zařízení očekávat!
   Jakou UPS vybrat pro sporák?
   Koukni se
   Problematický může být výběr invertoru pro plynový nebo elektrický sporák. Je však třeba mít na paměti několik jednoduchých pravidel. Za prvé, nezapomeňte při výběru UPS zvolit čistě sinusové jednotky. Měli byste se také ujistit, že UPS má dostatečný výkon – v tomto případě byste měli zvolit zařízení s příkonem vyšším než 500 W. Nabízíme několik UPS Green Cell, které splňují výše uvedená kritéria. Garantujeme vám, že u nás najdete tu správnou UPS!
   Jakou UPS vybrat pro server?
   Koukni se
   Počítačové servery jsou zařízení s vysokým odběrem, a proto potřebují vhodně zvolené UPS. Nejlepším řešením pro serverovny je použití UPS Green Cell pro serverové skříně. Mají výrazně vyšší výkon než běžné UPS, a proto jsou ideální pro záložní napájení počítačových serverů.
   Kterou UPS zvolit pro sledovací systém?
   Koukni se
   Pokud plánujete nákup UPS pro váš sledovací systém, měli byste věnovat zvláštní pozornost napájecím zdrojům s kapacitou vyšší než 100W. Tímto způsobem zajistíte účinnou podporu vašemu sledovacímu systému. Je však vhodné připomenout, že zařízení nejsou stejná a v závislosti na použitých kamerách se jejich spotřeba může výrazně lišit. Před nákupem UPS je proto nutné odhadnout přibližnou spotřebu energie. Pokud to uděláte, většinu práce máte za sebou. Jediné, co zbývá udělat, je zkontrolovat, jak dlouho může daný napájecí zdroj podporovat vaše zařízení. A není to vůbec těžké – stačí si vybrat zařízení z naší nabídky, zvolit pole „Vybrat UPS“. Zadejte spotřebu energie připojených zařízení a již víte, jak dlouho naše UPS udrží váš sledovací systém v chodu!
   Jak systém UPS funguje?
   Koukni se
   UPS fungují jako nouzový zdroj - při různých poruchách a výpadcích proudu jsou schopny prodloužit dobu provozu k nim připojených zařízení. To vám umožní bezpečně vypnout citlivá zařízení nebo uložit výsledky předchozí práce.
   Jak dlouho systém UPS vydrží?
   Koukni se
   Doba provozu UPS závisí na několika faktorech. Nejdůležitější je vybrat UPS se správným výkonem a odhadnout spotřebu připojeného zařízení, ale pro určení doby provozu není potřeba žádný složitý vzorec - na našem webu najdete kalkulačku, která spočítá dobu trvání zvoleného UPS v závislosti na připojených zařízeních. Nejste si jisti výkonem svého počítače? Nebojte se, tato kalkulačka obsahuje kartu, která ukazuje spotřebu energie nejoblíbenějších zařízení.