Pro cestovatele
Jídelní lístek
user
user
kde najít označení modelu?

Nabíječka baterií pro akumulátorové šroubováky Black & Decker

Šroubováky jsou jedním z nejpoužívanějších elektrických nástrojů, bez nichž není možné provádět různé opravy. Navzdory jejich vysokému výkonu jsou baterie v šroubovácích při častém používání rychle vybíjeny. Pro udržení pracovního tempa je nezbytné udržovat nástroj na správné energetické úrovni. Výměna baterie není vždy nutná nebo možná. Řešením je investovat do osvědčených nabíječek, které vám pomohou rychle nabít zařízení a pokračovat v práci efektivně. Nabíječka Green Cell Black & Decker se perfektně hodí a nabízí nabíjecí rychlost, kterou se budete okamžitě cítit. Nabíječky baterií jsou často vypnuté nebo zapnuté. Tento typ zařízení je považován za samozřejmost, dokud přestane správně fungovat. Vadná nabíječka je vadné elektrické nářadí a tím i prostoje ve vaší práci. Elektrické nářadí, jako jsou šroubováky, patří mezi nejčastěji používané nástroje v každodenním používání, a to jak pro drobné aktualizace, tak pro rozsáhlou údržbu. Náš obchod Battery Empire nabízí výkonné

Nabíječky pro šroubováky Black & Decker

se kterým se můžete postarat o energetické požadavky vašich zařízení. Všechny nabíječky Green Cell mají 12měsíční záruku.
napětí: 8.4 - 18 V
amperage: 1A
záruka: 12 měsíců
944,95 Kč
755,95 Kč
Green Cell
napětí: 8.4 - 18 V
kód výrobku: CHARGPT04
755,95 Kč
Na skladě
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Kvalita, které můžete věřit

Elektrické nářadí Black & Decker je jednou z nejčastěji zvolených možností na trhu současných, dobře informovaných zákazníků, kteří hledají kombinaci výkonu, trvanlivosti a hodnoty za peníze . Nakladače se časem hodně opotřebují. Výměna nabíječky šroubovákem je mnohem lepší investicí, než nákup nového elektrického nářadí, které se často provádí okamžitě. Nabíječky Black & Decker jsou extrémně silné, ale nejsou nezničitelné. Battery World nabízí vysoce kvalitní alternativu, která je dokonale přizpůsobena technickým požadavkům originálů. Výsledkem je produkt šitý na míru, který rychle reaguje na individuální potřeby majitele a vlastníka zařízení. Jedná se o investici, která se v krátkodobém i dlouhodobém horizontu vyplatí rychle.

Pozitivní skok zatížení

Nabíječky Black & Decker od Green Cell výrazně zvyšují rychlost nabíjení a umožňují tak, aby se vaše zařízení vrátilo na plný výkon a vrátilo se k produktivní práci. Náš neustále aktualizovaný a speciálně vybraný sortiment zahrnuje širokou škálu nabíječek Black a Decker, které vyhovují vašim potřebám a rozpočtu. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že něco pro sebe rychle najdete.