Pro cestovatele
Jídelní lístek
user
user
kde najít označení modelu?

Nabíječka pro akumulátorový šroubovák Bosch

Šroubováky jsou jedním z nejpoužívanějších elektrických nástrojů pro řadu menších a větších úloh údržby. Každá samostatně vytažená zlatá rukojeť má při výrobě nástrojů tento druh vybavení. Výkonné šroubováky dokážou dobře fungovat po mnoho let, pomáhají s prací a efektivním pokrokem. Tento typ zařízení však musí být občas naložen. Efektivní dobíjecí baterie v šroubováku vám umožní udržovat plnou energii po dlouhou dobu, ale časem se nevyhnutelně vybije. Někdy ne tolik plné zatížení, ale rychlé vybavení je nutné, aby zařízení fungovalo dobře a aby fungovalo. Nabíječky šroubováků jsou předmětem , kterému jen zřídka věnujete pozornost, až se stanou nezdravými. Přerušení kabelů, mechanické poškození a jednoduchá nedbalost umožňují nabíječkám odmítnutí vyhovět. Výsledkem je, že šroubovák není používán a práce stojí. Náš obchod Battery Empire nabízí velký výběr nabíječek pro šroubováky Bosch, které rychle připojují zařízení ke správnému napájecímu vedení. Získejte vysokou kvalitu a výkon

Bosch šroubováky Nabíječky

investice, která se rychle vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.
napětí: 8.4V - 18V
amperage: 1A
záruka: 12 měsíců
1 012,95 Kč
809,95 Kč
Green Cell
napětí: 8.4V - 18V
kód výrobku: CHARGPT02
809,95 Kč
Na skladě
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Kvalita od Green Cell

Bosch je celosvětově uznávaná značka, která nabízí širokou škálu vyspělého spotřebního zboží . Šroubováky Bosch jsou velmi zajímavé pro zákazníky, kteří hledají kombinaci výkonu, trvanlivosti, spolehlivosti a hodnoty za peníze. Ale i s příslušenstvím pro šroubováky Bosch. Nabíječky mohou být občas vyměněny. Tyto části podléhají různým typům poškození a abnormální paměti. Náhlá ztráta nebo selhání nabíječky způsobí, že zařízení bude nepoužitelné a způsobí nákladné prostoje. Nabíječky Green Cell pro šroubováky Bosch jsou perfektním doplňkem originálu a dávají vám jistotu, že budou kompatibilní s různými modely Bosch. Všechny nabíječky jsou chráněny proti přehřátí a také proti přetížení a hlubokému vybití. Všechny nabíječky elektrického nářadí Bosch mají navíc 12měsíční záruku.

Výkon, který cítíte

Nabíječky šroubováků Bosch Green Cell nabízejí výrazný skok v energii, díky kterému můžete své elektrické nářadí dobíjet rychleji a efektivněji. Díky tomu váš systém rychle získá plnou funkčnost a vaše práce může pokračovat . V našem speciálně vybraném a neustále aktualizovaném sortimentu najdete rychle celou řadu nabíječek pro šroubováky Bosch, které se rychle přizpůsobí individuálním potřebám zařízení a operátora (např. Možnosti rozpočtu).