Jídelní lístek
user
user

kde najít označení modelu?

Logo White Safe White

Nabíječka pro akumulátorový šroubovák DeWalt

Šroubováky jsou jedním z nejčastěji používaných zařízení při různých opravách a stavebních pracích. S tímto typem nástroje můžete zvládat menší i větší renovace na staveništích i doma. Vysoce výkonné šroubováky Dewalt se stále více používají jako produkt elektrického nářadí moderními zákazníky. Dewalt se vyznačuje vysokou zpracovatelností , účinností a trvanlivostí . Díky tomu je rostlina efektivní a bez přerušení, což vám umožní soustředit se na svou práci. Zařízení nebo příslušenství pro zařízení Dewalt nejsou nezničitelná. Šroubovák nemůže fungovat bez baterií, zatímco ten bez nabíječky. Ten je s největší pravděpodobností odpovědný za špatné zacházení se zařízením. Rozbité nebo bezkontaktní kabely nebo kapky - to vše může rychle ovlivnit správnou funkci nabíječky a tím i životnost šroubováku. Dewloadery nejsou vždy schopné odolat rychlosti práce. Bez tohoto rozhodujícího prvku však práce nemůže pokročit. Řešením je vyměnit nabíječku Dewalt, jakmile je vadné udržet zařízení v dobrém stavu energie. Náš obchod Battery Empire nabízí široký výběr

Nabíječky pro šroubováky Dewalt Green Cell

, Vyznačují se vysokou kvalitou zpracování, účinností a dokonalým přizpůsobením technologickým požadavkům závodu. Všechny nakladače jsou vybaveny ochranou proti přehřátí a ochranou proti přetížení a hlubokému vybití. Všechny nabíječky nářadí DeWalt mají navíc 12 měsíční záruku.
napětí: 8.4V - 18V
amperage: 1A
záruka: 12 Monate
940,95 Kč
752,70 Kč
Green Cell
napětí: 8.4V - 18V
kód výrobku: CHARGPT03
752,70 Kč
Na skladě
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Prokázaná investice

Nakládače šroubováků Green Cell Dewalt jsou investicí, která se vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Díky vysoké kvalitě zpracování si uvědomujeme, že zařízení jsou účinná po dlouhou dobu a vždy nabízejí možnost dobití použitých zařízení (a prioritních zařízení). Nabíječky uvedené níže byly speciálně vybrány, aby dokonale ladily s různými modely šroubováků Dewalt . Naši zákazníci si tak mohou být jisti, že kupují kompatibilní zařízení, která splňují jejich očekávání a potřeby.

Znatelné zvýšení produktivity

Vadná nabíječka je ekvivalentem vadného šroubováku a prostojů. Green Cell Dewalt Chargers jsou kvalita, která se brání. Bude to mocný nástroj pro akciový trh, který vám umožní držet krok s tempem vaší práce a dodávat svému zařízení energii, kdykoli je to potřeba. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že něco pro sebe rychle najdete.