Jídelní lístek
user
user

kde najít označení modelu?

Logo White Safe White

Nabíječka pro akumulátorový šroubovák Hitachi

Šroubovák je jedním z nejčastěji používaných nástrojů pro každodenní, menší nebo větší údržbu. Bez tohoto životně důležitého nástroje jsou různé typy oprav a upgradů často nepraktické a ovlivňují rychlost veškeré práce. Moderní akumulátorové šroubováky jsou velmi efektivní a vydrží nabíjecí cyklus po dlouhou dobu. Šroubovák však musí být nabitý a nabíječky často selhávají - hlavně kvůli špatné manipulaci. Náš obchod nabízí vysoce kvalitní nabíječky Hitachi Green Cell které se rychle přizpůsobí vašim technologickým potřebám a finančním možnostem. Green Cell je kvalita a kompatibilita, která zajišťuje nejlepší alternativu třídění pro vaše zařízení. Díky tomu se z krátkodobého i dlouhodobého hlediska vyplatí investice. Všechny nakladače jsou chráněny proti přehřátí a také proti přetížení a hlubokému vybití. Kromě toho všichni mají

Nabíječky elektrického nářadí Hitachi

12měsíční záruka.
napětí: 8.4V - 18V
amperage: 1A
záruka: 12 Monate
940,95 Kč
752,70 Kč
Green Cell
napětí: 8.4V - 18V
kód výrobku: CHARGPT05
752,70 Kč
Na skladě
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Vysoká kvalita výrobků

Hitachi je světově uznávaná značka, která nabízí vysoce kvalitní a rozmanité produkty. Elektrické nářadí Hitachi je stále více populární mezi zákazníky, kteří hledají kombinaci kvality, výkonu, spolehlivosti a hodnoty za peníze . Přes veškerý pokrok nejsou zařízení Hitachi, včetně vedlejšího příslušenství, jako jsou nabíječky baterií, nezničitelná. Green Cell nabízí efektivní nabíječky pro šroubováky Hitachi, které udržují vaše zařízení v rychlosti rychle. Nabíječky uvedené níže byly speciálně vybrány pro různé modely šroubováků Hitachi . To dává našim zákazníkům jistotu, že kupují kompatibilní zařízení, které odpovídá jejich potřebám a očekáváním.

Rychlý růst produktivity

Vadná nabíječka je ekvivalentní s vadným šroubovákem, který může vést k těžkým a často nákladným prostojům. Nabíječky Hitachi od Green Cell jsou kvalitou, kterou lze rychle pociťovat. Nabíječka je vysoce odolná proti mechanickému poškození a efektivní, takže se rychle vejde do nástrojů jakéhokoli zlatého držadla. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou . Jsme si jisti, že něco rychle najdete pro sebe.