zustandoma
Jídelní lístek
user
user
kde najít označení modelu?

Nabíječka pro akumulátorový šroubovák Metabo

Šroubováky jsou jedním z nejpoužívanějších elektrických nástrojů, bez nichž mnohé renovace a stavební práce prostě nejsou možné. Šroubovák umožňuje provádět drobné opravy nebo aktualizace rychle - pokud to funguje. Akumulátorové šroubováky jsou standardním vybavením v dílně a nástrojářství profesionálů a ručně tažených zlatých rukou. V průběhu času se však šroubováky mohou odmítnout podřídit, nikoli v důsledku selhání. Šroubovák je tak účinný, dokud funguje baterie. To zase musí být schopno účinně načíst. Nabíječka šroubováků je předmětem, kterému není věnována velká pozornost, dokud nezačne selhat. Vadná nabíječka okamžitě zabraňuje dalšímu použití zařízení. Koupě samotné nabíječky je mnohem úspornější než nákup nového šroubováku. Níže uvádíme širokou škálu možností pro nabíječky šroubováků Metabo, které se mohou rychle přizpůsobit individuálním potřebám vašeho zařízení, rozpočtu a technickým požadavkům. Náš obchod Battery Empire nabízí vysoce kvalitní a efektivní nabíječky šroubováků Metabo od společnosti Green Cell . Kombinují kvalitu, výkon, fit a hodnotu a přidávají energii vašemu zařízení. Všechny naše nabíječky jsou vybaveny ochranou proti přehřátí a ochranou proti přetížení a hlubokému vybití. Kromě toho má každý

Nabíječky nářadí Metabo

12měsíční záruka.
Green Cell
napětí: 8.4V - 18V
kód výrobku: CHARGPT06
Na skladě
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Šroubováky, na které se můžete spolehnout

Metabo je známá značka, které důvěřují tisíce spotřebitelů po celém světě, a díky tomu si její elektrické nářadí stále těší velkou oblibu. Zákazníci, kteří hledají kombinaci kvality, výkonu, spolehlivosti a hodnoty za peníze, nebudou výrobky Metabo zklamáni. Koneckonců, hardware Metabo není nezničitelný. Green Cell nabízí efektivní nabíječky Metabo, které udržují vaše zařízení na správné energetické úrovni a rychlosti. Všechny nabíječky uvedené v této kategorii byly speciálně vybrány a jsou kompatibilní s různými modely šroubováků Metabo . To našim zákazníkům poskytuje jistotu, že investují, což se z krátkodobého i dlouhodobého hlediska vyplatí rychle.

Nabíječka je nezbytným doplňkem

Vadná nabíječka je vadný šroubovák. Poruchy nabíjení cyklu proto mohou vést k těžkým a nákladným prostojům. Nabíječky Metabo od Green Cell jsou kvalitou, kterou můžete rychle cítit. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou . Jsme si jisti, že něco rychle najdete pro sebe.