Jídelní lístek
user
user

kde najít označení modelu?

Logo White Safe White

Nabíječka baterií pro akumulátorový šroubovák Panasonic

Šroubováky jsou jedním z nejčastěji používaných elektrických nástrojů v agendě, s nimiž se provádí celá řada renovačních a stavebních prací. Šroubovák je stejně účinný jako jeho baterie, která zase potřebuje něco nabít. Nabíječky pro šroubováky jsou často považovány za něco konkrétního, co je na místě. Situace se mění, když nabíječky obvykle odmítnou fungovat kvůli nesprávné manipulaci. Pak je zde zařízení, které je často nezbytné pro dokončení práce, a roste s prachem, a uživatel se snaží rychle, alespoň na okamžik, zorganizovat výměnu a dobít šroubovák. V našem obchodě Battery Empire nabízíme širokou škálu možností nabíječek pro šroubováky Panasonic od firmy Green Cell . Green Cell je dokonalá replika původního příslušenství, schopná rychle přivést do zařízení novou energii. Všechny nakladače jsou chráněny proti přehřátí a také proti přetížení a hlubokému vybití. Kromě toho všichni mají

Nabíječky elektrického nářadí Panasonic

12měsíční záruka. Výsledkem je investice, která se vyplatí rychle v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.
Green Cell
napětí: 8.4V - 18V
kód výrobku: CHARGPT07
Na skladě
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Vysoká kvalita výrobků

Panasonic je globální značka, která již řadu let nabízí svým zákazníkům produkty šité na míru jejich rostoucím a skutečným potřebám. Když si koupíte Panasonic, můžete si být jisti, že vaše zařízení budou fungovat efektivně po dlouhou dobu . Navzdory svému výkonu a trvanlivosti nejsou příslušenství, jako jsou nabíječky, nezničitelné. V důsledku nesprávné manipulace se zařízením je to právě tato komponenta, která nejčastěji selhává, což vede k tomu, že zařízení nemůže být použito pro zamýšlený účel. Nabíječka šroubováků Green Cell Panasonic kombinuje kvalitu, výkon, trvanlivost a hodnotu za peníze . Nabíječky GC se tak rychle přizpůsobí individuálním potřebám vybavení a finančním zdrojům spotřebitele. Nabíječky uvedené níže byly speciálně vybrány a dokonale zapadají do různých modelů šroubováků Panasonic. Díky tomu si naši zákazníci mohou být jisti, že kupují kompatibilní zařízení, která splňují jejich očekávání a potřeby.

Rychlé obnovení plného výkonu

Green Cell šroubováků Green Cell Panasonic se rychle vracejí k normálním a efektivním nabíjecím cyklům. Výsledkem je, že zařízení neztrácí funkčnost a nečeká na údržbu nové součásti. Kompatibilní nabíječky GC jsou investicí, která přináší vícerozměrné výhody. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou. Jsme si jisti, že něco rychle najdete pro sebe.