Jídelní lístek
user
user

kde najít označení modelu?

Logo White Safe White

indukční nabíječky

Indukční technologie je stále více zavedená. Nabíječky QI jsou stále populárnější a samotná metoda nabíjení je u novějších modelů smartphonů standardní. Indukční poplatek není jen technologická novinka, ale především denní pohodlí a absence kabelů. Umístění telefonu do nabíječky lze rychle nabíjet nebo dobíjet, to vše bez obav o napájení, kabel a montáž pomocí konektoru microUSB . Indukční nabíječky jsou také stylovým doplňkem pro moderní prostory, pomocí kterých můžete vyjádřit více jedinečných preferencí obyvatel, což jasně ukazuje jeho orientaci na nejnovější trendy v technologii a designu.

Bezdrátová nabíječka

V našem obchodě Battery Empire nabízíme širokou škálu možností

Nabíječky s QI (indukční) technologií

které zvyšují denní komfort nabíjení telefonu. Díky tomuto typu nabíječek je každodenní používání smartphonu ještě pohodlnější. Nabíječky uvedené v této kategorii jsou kompatibilní s jakýmkoli smartphonem, který podporuje technologii QI (Inductive Charge) . Indukční nabíječka není velkým problémem, nabízí širší pole pro každodenní manévrování a umožňuje vám pohodlně dobít nebo dobít telefon, když jej potřebujete.
Na skladě
Vyprodáno
Vyprodáno
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Odpovídající indukční nabíječka

Indukční nabíječka může změnit způsob, jakým vnímáte potřebu nabíjení telefonu. Nemusíte se svázat s elektrickou zásuvkou. Telefon lze kdykoli vyjmout a umístit, aniž byste museli hledat napájecí adaptér nebo kabel. Strategicky umístěná nabíječka s funkcí QI ve vaší domácnosti nebo bytě může pozitivně ovlivnit vaše každodenní pohodlí a zvýšit efektivitu používání telefonu. S QI nemusíte trvat delší přestávky při používání smartphonu nebo jiných zařízení s indukční technologií - protože zařízení nemusíte propojovat kabelem. Indukční nabíječky jsou doplňky, které rychle dosáhnou pozitivního účinku ve vašem domě nebo bytě.

Vysoce kvalitní indukční nabíječky

Naše Battery Empire shop nabízí širokou škálu účelových a univerzálních nabíječek s funkcí QI, které vám pomohou udržovat vaše zařízení pohodlná a energeticky efektivní. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou. Jsme si jisti, že rychle najdete variantu, která odpovídá vašim individuálním potřebám a očekáváním .