zustandoma
Jídelní lístek
user
user
kde najít označení modelu?

Baterie Huawei

Smartphone není jen mocný nástroj, který vám pomůže lépe porozumět každodennímu životu. Doplňuje také obraz moderního člověka. Smartphony jsou vybírány pro své technické schopnosti, přítomnost a přizpůsobitelnost. Smartphone definuje uživatele do značné míry - tak může vyjádřit více své jedinečné osobnosti a upozornit na různé myšlenky a zaměřit se na měnící se technologické trendy. Přes veškerý pokrok se chytré telefony časem zasloužily. Baterie je vždy na prvním místě. Časem se časy načítání prodlužují. Uživatel proto musí akceptovat, že telefon je stále častěji držen na elektrickém vedení a tyč baterie musí být pozorněji sledována. Jste si jisti? Řešením energetického problému je výměna baterie v telefonu za novou. Naše prodejna Battery Empire nabízí přístup k vysoce výkonným bateriím pro značku Green Cell společnosti Huawei , která vám pomůže rychle dostat zařízení zpět do svislé polohy. Jsou dokonalou replikou originálu bez kompromisů ve výkonu. Nákup a

Náhradní baterie Huawei

a samotná burza je tedy investicí, která se v krátkodobém i dlouhodobém horizontu vyplatí rychle.
Green Cell
kapacita: 2200mAh
napětí: 3.7V
kód výrobku: BP65
Na skladě
Green Cell
kapacita: 2900mAh
napětí: 3.7V
kód výrobku: BP53
Na skladě
Green Cell
kapacita: 2580 mAh
napětí: 4V
kód výrobku: BP86
Na skladě
Green Cell
kapacita: 3200mAh
napětí: 3.8V
kód výrobku: BP95
Na skladě
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Vyměňte baterii sami

Navzdory vzhledu lze baterie Huawei vyměnit bez údržby. Nezávislá výměna je proces, který trvá několik až několik minut, a umožňuje vám výrazně ušetřit náklady (servisní práce) a čas. V provozu musí konkrétní telefon často trávit spoustu času čekáním na novou část a pozornost servisního technika. Během této doby je majitel odsouzen používat méně účinné náhražky, které neumí zvládnout každodenní život, stejně jako známý telefon. Baterie Huawei od Green Cell vám umožní rychle obnovit vaši energetickou nezávislost . Proto je problém minulosti udržovat telefon neustále na nabíjecím kabelu a instinktivně hledat další zásuvku. Huawei je jednou z nejpopulárnějších značek na světě pro uživatele, kteří hledají kombinaci kvality, výkonu a hodnoty. Svým zákazníkům po celém světě poskytuje přesně to, co očekávají, a velmi dobře se přizpůsobuje jejich individuálním potřebám, preferencím a životnímu stylu. Výměnou baterie Huawei od společnosti Green Cell si můžete vychutnat „známý“ telefon a vyhnout se častým nabíjecím cyklům, abyste zůstali v kontaktu se světem.

Vysoce kvalitní baterie

Náš Battery Empire Store nabízí řešení na míru pro různé modely Huawei, jako jsou p8, p9, y6 a mnoho dalších. Naše nabídka je neustále aktualizována, aby lépe sloužila rostoucím potřebám našich zákazníků. Výměna baterie v telefonu bude určitě rozhodnutím, za které si každý uživatel poblahopřeje. Na všechny baterie Huawei od společnosti Green Cell poskytuje náš obchod 12 měsíční záruku na všechny baterie Huawei. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že něco pro sebe rychle najdete.