Jídelní lístek
user
user

kde najít označení modelu?

Logo White Safe White

Lenovo baterie

Smartphone je doplňkem rušného každodenního života, bez kterého není možné správně fungovat. Moderní uživatelé si zvykli mít celý svět po ruce . Výsledkem je, že se moderní telefony používají každý den častěji než jejich staré protějšky, které byly používány pouze k volání a přijímání hovorů. Dnes každý chce (a má) schopnost zachytit důležité okamžiky ve svém životě a sdílet je s širším publikem prostřednictvím různých aplikací. To zrychlí baterii telefonu. Na začátku, po vyjmutí telefonu z krabice, je baterie při plném zatížení stále několik dní stabilní. Postupem času se nabíjecí cykly stávají častějšími a výkon baterie se zhoršuje a zhoršuje. Neexistuje žádný způsob, jak jej použít, ale je možné zapojit telefon zpět do elektrické sítě výměnou baterie. Náš Battery Empire Store nabízí široký výběr baterií Green Cell pro telefony Lenovo. Všechny Green Cell

Lenovo baterie

jsou perfektní replikou originálu bez ohrožení energetické účinnosti. Výsledkem je investice, která se vyplatí rychle v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.
kapacita: 2700mAh
napětí: 3.8V
záruka: 12 Monate
550,95 Kč
440,70 Kč
kapacita: 3000mAh
napětí: 3.8V
záruka: 12 Monate
615,95 Kč
492,70 Kč
Green Cell
kapacita: 2700mAh
napětí: 3.8V
kód výrobku: BP69
440,70 Kč
Na skladě
Green Cell
kapacita: 3000mAh
napětí: 3.8V
kód výrobku: BP99
492,70 Kč
Na skladě
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Samoobslužná výměna baterie pro Lenovo

Na rozdíl od vzhledu lze baterie smartphonu vyměnit nezávisle bez údržby. To vám ušetří čas a peníze. Ve službě musel telefon často projít mnohokrát a týdny, než dorazil původní díl, a během této doby musel být uživatel konfrontován s méně efektivní výměnou . Nezávislá výměna je proces, který může trvat několik až několik minut a dopad výměny bude rychle pociťován. Baterie Lenovo společnosti Green Cell poskytují rychlé posílení energie a návrat k větší energii. To umožňuje uživateli přestat se bát, když se tyč baterie během východu najednou dostane na nulu a instinktivně uvidí, kde je další vývod. Telefonní službu lze obnovit. Není třeba dělat drastický krok právě teď a přepnout svůj smartphone na jiný model. Tento problém se bude časem množit. Lenovo je značka, kterou si stále více vybírají moderní uživatelé. Svým zákazníkům po celém světě poskytuje přesně to, co potřebují, a hladce se přizpůsobuje jejich potřebám a rozpočtu. Pokud vyměníte baterii za Lenovo, můžete si telefon „přítele“ užívat déle a vyhnout se jeho nošení na napájecím kabelu.

Vysoce kvalitní baterie

Náš Battery Empire Store nabízí přizpůsobená řešení pro různé modely Lenovo. Naše nabídka je neustále aktualizována, aby lépe vyhovovala rostoucím potřebám moderních uživatelů. Výměna baterie v telefonu bude jistě krokem, který si můžete poblahopřát k úspěchu. Všechny baterie Lenovo společnosti Green Cell mají 12 měsíční záruku na všechny baterie Lenovo. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že něco pro sebe rychle najdete.