Pro cestovatele
Jídelní lístek
user
user
kde najít označení modelu?

Xiaomi baterie

Smartphone není jen mocný nástroj, který vám pomůže lépe porozumět každodennímu životu. Doplňuje také obraz moderního člověka . Smartphony jsou vybírány pro své technické schopnosti, přítomnost a přizpůsobitelnost. Smartphone definuje uživatele do značné míry - tak může vyjádřit více své jedinečné osobnosti a upozornit na různé myšlenky a zaměřit se na měnící se technologické trendy. Přes veškerý pokrok se chytré telefony časem zasloužily. Baterie je vždy na prvním místě. Časem se časy načítání prodlužují. Uživatel proto musí akceptovat, že telefon je stále častěji držen na elektrickém vedení a tyč baterie musí být pozorněji sledována. Jste si jisti? Řešením energetického problému je výměna baterie v telefonu za novou. Náš obchod World of Batteries poskytuje přístup k

Vysoce výkonné baterie pro značku Huawei

Green Cell , která vám pomůže rychle uvést zařízení zpět do svislé polohy. Jsou dokonalou replikou originálu bez kompromisů ve výkonu. Nákup náhradní baterie a samotné výměny je tedy investicí, která se vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.
kapacita: 3000mAh
napětí: 3.8 V
záruka: 12 měsíců
673,95 Kč
538,95 Kč
kapacita: 2900mAh
napětí: 3.8V
záruka: 12 měsíců
639,95 Kč
511,95 Kč
kapacita: 3200 mAh
napětí: 4.4V
záruka: 12 měsíců
741,95 Kč
592,95 Kč
Green Cell
kapacita: 3000mAh
napětí: 3.8 V
kód výrobku: BP77
538,95 Kč
Na skladě
Green Cell
kapacita: 2900mAh
napětí: 3.8V
kód výrobku: BP78
511,95 Kč
Na skladě
Green Cell
kapacita: 3200 mAh
napětí: 4.4V
kód výrobku: BP85
592,95 Kč
Na skladě
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Vyměňte baterii sami.

Navzdory vzhledu lze baterie Huawei vyměnit bez údržby. Nezávislá výměna je proces, který trvá několik až několik minut, a umožňuje vám výrazně ušetřit náklady (servisní práce) a čas. V provozu musí konkrétní telefon často trávit spoustu času čekáním na novou část a pozornost servisního technika. Během této doby je majitel odsouzen používat méně účinné náhražky, které neumí zvládnout každodenní život, stejně jako známý telefon. Baterie Huawei od Green Cell vám umožní rychle obnovit vaši energetickou nezávislost. Proto je problém minulosti udržovat telefon neustále na nabíjecím kabelu a instinktivně hledat další zásuvku. Huawei je jednou z nejpopulárnějších značek na světě pro uživatele, kteří hledají kombinaci kvality, výkonu a hodnoty. Svým zákazníkům po celém světě poskytuje přesně to, co očekávají, a velmi dobře se přizpůsobuje jejich individuálním potřebám, preferencím a životnímu stylu. Výměnou baterie Huawei od společnosti Green Cell si můžete vychutnat „známý“ telefon a vyhnout se častým nabíjecím cyklům, abyste zůstali v kontaktu se světem.

Vysoce kvalitní baterie

Náš Battery Empire Store nabízí řešení na míru pro různé modely Huawei, jako jsou p8, p9, y6 a mnoho dalších. Naše nabídka je neustále aktualizována, aby lépe sloužila rostoucím potřebám našich zákazníků. Výměna baterie v telefonu bude určitě rozhodnutím, za které si každý uživatel poblahopřeje. Na všechny baterie Huawei od společnosti Green Cell poskytuje náš obchod 12 měsíční záruku na všechny baterie Huawei. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že něco pro sebe rychle najdete.