Jídelní lístek
user
user

kde najít označení modelu?

Logo White Safe White

Baterie HTC pro mobilní telefon

Dnes je opuštění domu bez mobilního telefonu nerealistickou perspektivou pro moderně orientovaného uživatele. Smartphone doplňuje každodenní život prakticky každého člověka a umožňuje zůstat v kontaktu s celým světem , udržovat a vyměňovat si zkušenosti a mluvit všude. Dynamické používání smartphonu v průběhu času ovlivňuje jeho schopnost ukládat energii. Baterie běží rychleji a rychleji a zařízení samotné musí častěji sedět na nabíjecím kabelu. Po vybití baterie smartphone ztratí mobilitu a hlavní starostí uživatele se stane, zda se mu podaří dobít telefon včas, nebo zda je na místě, kam jede, volný (a snadno přístupný) vývod , Smartphony HTC se stávají stále populárnější volbou pro uživatele, kteří si cení vysokého výkonu a kvality. Nicméně, stejně jako všechny ostatní globální telefony značky, i HTC se nemůže vyhnout výdrži baterie. Baterie v telefonu je od začátku schopna přežít i několik dní při plném zatížení. Po pouhém půl roce nebo jednom je však tento čas výrazně zkrácen. Řešením je výměna samotné baterie za novou. Náš obchod Battery Empire nabízí Green Cell

HTC baterie

kteří rychle přivedou váš telefon zpět do energetického sektoru. Jedná se o investici do kvality a mobility, která se v krátkodobém i dlouhodobém horizontu vyplatí rychle.
kapacita: 2600 mAh
napětí: 3.8V
záruka: 12 Monate
680,95 Kč
544,44 Kč
kapacita: 2840mAh
napětí: 3.8V
záruka: 12 Monate
680,95 Kč
544,44 Kč
Green Cell
kapacita: 2600 mAh
napětí: 3.8V
kód výrobku: BP102
544,44 Kč
Na skladě
Green Cell
kapacita: 2840mAh
napětí: 3.8V
kód výrobku: BP108
544,44 Kč
Na skladě
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Kvalita, která se líbí uživateli

Kvalita telefonů HTC rychle předčila konkurenty. Není divu, že telefony této značky si stále více vybírají moderní uživatelé. Na rozdíl od vzhledu je možné baterii vyměnit sami . Bylo špatné předpokládat, že moderní smartphone nemůže přijímat náhradní díly, s výjimkou servisu. Integrace služby nejen zvyšuje náklady na výměnu, ale také se časem prodlužuje. Zařízení jsou často na polici (někdy po několika týdnech) a očekávají náhradní díl. Samoobslužná výměna baterií není složitý proces, který šetří čas a peníze a umožňuje, aby uložené zdroje byly použity pro jiné priority.

Vysoce kvalitní baterie pro HTC

Náš obchod nabízí baterie pro různé modely Green Cell HTC, které se rychle přizpůsobují technologickým potřebám zařízení. Jsou perfektní replikou originálu, vyznačují se vysokou účinností, dlouhou životností a nízkou cenou . Náš obchod Battery Empire snaží udržovat náš stávající sortiment vždy aktuální. To nám umožňuje lépe se přizpůsobovat rostoucím potřebám našich zákazníků. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že něco pro sebe rychle najdete.