Jídelní lístek
user
user

kde najít označení modelu?

Logo White Safe White

Baterie Nokia

Zdá se, že Nokia z trhu zmizela a uživatelé, kteří si nechali své staré modely, se mohou připojit k elitě pomocí náhradních telefonů, které přežijí cokoli . Baterie Nokia 3310 jsou toužícím obchodem pro každého uživatele tohoto telefonu. Telefon mohl vydržet týden nebo déle s jediným poplatkem a celý telefon byl extrémně odolný proti mechanickému poškození. Obecně se přijímá, že 3310 by raději vyvrtal díru do země než ji poškodil. Mnoho lidí má stále různé telefony Nokia a chválí jejich životnost a hospodárnost baterií. Jsou to dobré náhrady za dobu, kdy hlavní telefon odmítá poslouchat, a zařízení, která se používají v obtížných podmínkách, kde je porucha snadná (např. Na místě). Náš obchod nabízí

Baterie pro Nokia 3310, 6300

a další od Green Cell , jejichž výkon není horší než původní díly, které se v mnoha případech již nevyrábějí. Pokud máte starou Nokia 3310 nebo novější Lumia, budete muset občas vyměnit baterii. Ačkoli je to efektivní, ničení času formuje všechno. Pokud telefon držíte déle a častěji na nabíjecím kabelu, změní se mobilní zařízení na objemnou cihlu, která tráví většinu času na polici.
Green Cell
kapacita: 1250 mAh
napětí: 3.7V
kód výrobku: BP11
Na skladě
Green Cell
kapacita: 900 mAh
napětí: 3.7V
kód výrobku: BP12
Na skladě
Green Cell
kapacita: 1250 mAh
napětí: 3.7V
kód výrobku: BP34
Na skladě
Green Cell
kapacita: 1000mAh
napětí: 3.7V
kód výrobku: BP35
Na skladě
Green Cell
kapacita: 2900mAh
napětí: 3.85V
kód výrobku: BP68
Na skladě
Green Cell
kapacita: 1050 mAh
napětí: 3.7V
kód výrobku: BP10
Vyprodáno
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Přizpůsobte baterie Nokia

V naší nabídce najdete baterie pro Nokia 3310, 3319, 6300, Lumia a mnoho dalších. Tím se vaše zařízení rychle vrátí na energetickou úroveň s vědomím, že máte v kapse telefon, ze kterého můžete kdykoli volat a přijímat příchozí hovory. Nokia je symbolem kvality, který byl a je modelován na mnoha světových značkách. Na světě má značka širokou škálu deklarovaných zákazníků, kteří si cení řešení starších modelů telefonů, aniž by obětovali potřebu moderního (a spíše křehkého) smartphonu. Výměna baterií v Nokia pomůže znovu načíst zařízení. Baterie Green Cell to Nokia bude investicí, která se vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Vysoce kvalitní baterie

Baterie Green Cell , které jsou určeny pro různé modely Nokia, nejsou v žádném případě nižší než výkon originálních dílů. Green Cell - perfektní technické vybavení a pohodlí při používání plně energeticky účinného telefonu. Efektivní baterie pro telefony Nokia, které jsou nabízeny v internetovém obchodě Swiatbaterii.pl, se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, takže výrobky zajišťují efektivní a bezproblémovou práci. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou . Jsme si jisti, že něco rychle najdete pro sebe.