Jídelní lístek
user
user

kde najít označení modelu?

Logo White Safe White

Baterie pro akumulátorový šroubovák Ryobi

Elektrické nářadí je široká řada zařízení, která usnadňují život při renovaci a stavbě. Šroubováky jsou jedním z nejčastěji používaných zařízení , které vám umožní rychle dokončit úkoly a udržet dynamické tempo práce. Když šroubovák začne selhat, zvyšuje se riziko různých (kratších nebo delších) prostojů. V důsledku toho se práce nemůže rozvíjet volně a dynamicky. Když šroubovák způsobí problémy, je čas se blíže podívat na baterii a baterie. V šroubováku je nutné občas vyměnit baterii. Pokud tlačíte tuto důležitou změnu na pokraji dříve než později, máte vadný nástroj a hromadu nekonečné práce.

Baterie pro Ryobi

Šroubováky Ryobi jsou jedním z nejoblíbenějších elektrických nástrojů na domácím trhu. Spotřebitelé se obracejí na Ryobi pro kombinaci kvalitního zpracování, výkonu a hodnoty za peníze. Ale ani mocné nástroje jako Ryobi nejsou nezničitelné.

Baterie pro šroubovák Ryobi

Je užitečné, pokud zařízení jasně vykazuje známky selhání a nečeká, až mu v rukou zamrzne.
Green Cell
kapacita: 5Ah
napětí: 18V
kód výrobku: PT62
Na skladě
Green Cell
kapacita: 2.5Ah
napětí: 18V
kód výrobku: PT121
Na skladě
Green Cell
kapacita: 1.5Ah
napětí: 18V
kód výrobku: PT192
Na skladě
Green Cell
kapacita: 1.5Ah
napětí: 12V
kód výrobku: PT194
Na skladě
Green Cell
kapacita: 3Ah
napětí: 12V
kód výrobku: PT195
Na skladě
Green Cell
kapacita: 2Ah
napětí: 4V
kód výrobku: PT196
Na skladě
Green Cell
kapacita: 3Ah
napětí: 12V
kód výrobku: PT197
Na skladě
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Kvalita od Green Cell

Baterie Green Cell Ryobi kombinují kvalitu, výkon a dlouhou životnost v šroubováku Green Cell . Pomáhají vašim zařízením rychle obnovit jejich energetickou účinnost a zvládnout výzvy. Green Cell je kvalita, které mnozí moderní spotřebitelé věří. Řada Battery Empire zahrnuje širokou škálu produktů, které dokonale ladí se stávajícím vybavením společnosti Ryobi . Zajišťují dlouhou životnost najednou. Nabíjecí baterie a akumulátory Ryobi Power Tools, které jsou k dispozici v rámci Battery Empire jsou chráněny před vybitím a přebíjením, což výrazně prodlužuje životnost vašeho zařízení.

Skok se budete cítit.

Baterie Ryobi a dobíjecí baterie od Green Cell poskytují znatelný nárůst energie. Jejich zařízení rychle znovu získává plnou funkčnost a opravy a stavební práce mohou udržovat jejich dynamické tempo. V naší neustále aktualizované a speciálně vybrané nabídce najdete velký výběr baterií a akumulátorů Ryobi , které jsou rychle přizpůsobeny individuálním potřebám zařízení a operátora (např. Možnosti rozpočtu). Baterie a akumulátory pro Green Cell budou investicí, která se vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Na šroubovák Ryobi a další baterie poskytujeme 12 měsíční záruku na každou baterii. Jsme přesvědčeni o vysoké kvalitě našich výrobků , ale pokud produkt nesplňuje vaše očekávání, můžete jej vrátit do 30 dnů.