Jídelní lístek
user
user

kde najít označení modelu?

Logo White Safe White

Dobíjecí baterie pro akumulátorové šroubováky Metabo

Šroubovák je jedním z nejčastěji používaných elektrických nástrojů při různých opravách a stavebních pracích. Kvůli zvýšené frekvenci používání je baterie vystavena vyšší zátěži . Výsledkem je, že zařízení se postupem času stává čím dál zastaralejším a začíná selhat zdánlivě jednoduchými úkoly. Polofunkční systémy nejsou příliš užitečné. Způsobí mnoho prostojů, které nejsou tak frustrující, že ovlivňují konečný výsledek tím, že zasahují do jiných úkolů. Baterie v šroubovácích Metabo mají dlouhou životnost, ale nejsou nesmrtelné. Čas od času je užitečné se blíže podívat na baterie a akumulátory v elektrickém nářadí. Pokud jednotka selže, je to jasný signál , že je nejvyšší čas hledat novou baterii.

Baterie pro Metabo

V Battery Empire najdete celou řadu různých dobíjecích baterií a Metabo Green Cell baterií, které vám pomohou rychle obnovit plnou energetickou účinnost vašich zařízení. Baterie Green Cell poskytují dlouhou životnost baterie s jediným nabíjením a perfektně se hodí pro váš model Metabo . Všechny baterie v našem sortimentu jsou vybaveny ochranou proti vybití a vybití. To znamená, že životnost baterie je výrazně prodloužena.
Green Cell
kapacita: 3Ah
napětí: 18V
kód výrobku: PT64
Na skladě
Green Cell
kapacita: 2Ah
napětí: 12V
kód výrobku: PT88
Na skladě
Green Cell
kapacita: 3Ah
napětí: 12V
kód výrobku: PT150
Na skladě
Green Cell
kapacita: 2Ah
napětí: 10.8V
kód výrobku: PT151
Na skladě
Green Cell
kapacita: 2.1Ah
napětí: 4.8V
kód výrobku: PT152
Na skladě
Green Cell
kapacita: 2.1Ah
napětí: 9.6V
kód výrobku: PT222
Na skladě
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Kvalita, kterou se budete cítit rychle.

Baterie pro šroubováky Metabo Green Cell jsou moderní a výkonné doplňky, které rychle dodávají vybavení pro příslušné elektrické vedení. Výsledkem je, že systém znovu získá svoji účinnost a může snadno zvládnout úkoly, které si sám stanovil. Green Cell je kombinací kvality, výkonu a hodnoty za peníze . Řada baterií a akumulátorů Metabo ve světě baterií bude investicí, která se vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Pomáhají vám co nejlépe využít vaše vybavení Metabo a poskytují vám více manévrovacího prostoru. Elektrické nářadí je efektivní způsob, jak splnit řadu vašich naléhavých a prioritních úkolů. Když však selžou, jsou i ty nejjednodušší úkoly obtížnější, než je nutné. Pokud občas vyměníte baterii za novou, můžete si užít plnou funkčnost zařízení a udržovat dynamický pracovní tempo .

Delší životnost baterie

Baterie Green Cell Milwaukee rychle splňují potřeby vás a vašeho zařízení. Na produkty řady Milwaukee je poskytována 12 měsíční záruka. Jsme přesvědčeni o kvalitě našich výrobků , ale pokud produkt nesplňuje vaše očekávání, můžete jej vrátit do 30 dnů. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že něco najdete pro sebe.