Jídelní lístek
user
user

kde najít označení modelu?

Logo White Safe White

Nabíječka notebooků Samsung

Nabíječka je nezbytná pro zajištění řádného fungování každého notebooku. Přes svůj význam je také jedním z nejvíce marginalizovaných prvků. Při manipulaci se zdroji energie, které jsou nejvíce citlivé na mechanické poškození, povodně a různé škodlivé faktory, může jednotka náhle ztratit svůj zdroj energie a vypnout uživatele ze světa. Vadná nabíječka není problém, který lze vyřešit přes noc. Tento doplněk musí být vybrán správně a není možné zde rychle jednat. Špatně umístěná nabíječka notebooku může v krátkodobém i dlouhodobém horizontu způsobit více škody než užitku. Náš Battery Empire Store nabízí širokou škálu možností nabíjení pro váš notebook Samsung Green Cell . Jedná se o 100% kompatibilní příslušenství, které vyhovuje vašim fyzickým a elektronickým potřebám. To vám umožní si být jisti, že váš notebook dostane to, co skutečně potřebuje, a bude fungovat efektivně po dlouhou dobu. Pro každého

Napájecí adaptér značky Samsung

Green Cell poskytuje nášmu obchodu záruku 24 měsíců. Díky tomu se investice rychle vyplatí.
Green Cell
napětí: 19V
kód výrobku: AD20P
Na skladě
Na skladě
Green Cell
napětí: 19V
kód výrobku: AD18AP
Na skladě
Na skladě
Green Cell
napětí: 19V
kód výrobku: AD18P
Vyprodáno
Vyprodáno
Vyprodáno
Green Cell
napětí: 19V
kód výrobku: AD18A
Vyprodáno
Green Cell
napětí: 19V
kód výrobku: AD19P
Vyprodáno
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Příslušenství přizpůsobené vašim potřebám

Výměna nabíječky je často nevyhnutelná (navzdory skutečným úmyslům). Situace se mohou lišit, nabíječka může odmítnout kvůli špatné péči o nabíječku nebo kvůli náhodné situaci (např. Záplavy). Na začátku není známo, jakou nabíječku koupit . Původní doplnění může být velmi drahé a zavedení může být zpožděno v čase - zařízení jsou pouze ležatá a zaprášená. Ani nákup univerzální náhrady není osvědčenou strategií. Univerzální napájecí zdroje by měly být vhodné pro několik různých modelů a značek notebooků současně. To s sebou nese riziko nesouladu s konkrétní značkou nebo nesouladu se skutečnými potřebami notebooku. Může to rychle poškodit a nepříznivě ovlivnit životnost baterie. Přizpůsobení napájecích zdrojů společnosti Samsung od společnosti Green Cell je úplná kompatibilita, která je věnována konkrétnímu hardwarovému modelu - dává spotřebiteli pocit, že notebook dostává doplněk, který rychle odpovídá jeho individuálním potřebám.

Široký sortiment napájecích zdrojů

Nabídka Naše Shop Battery Empire byla speciálně vybrána a je neustále aktualizována, aby lépe vyhovovala očekáváním moderně orientovaných zákazníků, kteří hledají kombinaci kvality, spolehlivosti, účinnosti a hodnoty za peníze. Díky rozšířené řadě nabíječek notebooků Samsung jsme schopni nabídnout vysoce kvalitní náhradní díly značky Green Cell , které nám umožňují udržovat vysokou efektivitu práce. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že něco pro sebe rychle najdete.