Jídelní lístek
user
user

kde najít označení modelu?

Logo White Safe White

Nabíječka notebooků Toshiba

Nabíječka je součástí vybavení vašeho notebooku, bez kterého nemůže fungovat efektivně. Navzdory jejich důležitosti jsou nabíječky notebooků nejčastěji marginalizovány. Pokud fungují, není problém, ale když tento prvek začne selhat, uživatel čelí velkému problému. Výměna napájení není nutně snadná. Na trhu existuje celá řada produktů, univerzálních i specifických pro určité modely značkových spotřebičů. Když si koupíte novou nabíječku, musíte si být jisti, že zařízení jsou sladěna a ve vysoké kvalitě. Nabíječky jsou při každodenním používání vystaveny různým typům poškození. Mechanické poškození, špína, záplavy jsou jen některé z problémů, které ohrožují použitou nabíječku. Není řečeno, že nabíječka musí celý život strávit s notebookem. Nesprávné zacházení může vyžadovat občasnou výměnu. Náš světový obchod s bateriemi nabízí širokou škálu možností pro Green Cell

Napájecí zdroje Toshiba

, Jsou 100% kompatibilní a splňují požadavky fyzických a elektronických zařízení. Na každý notebookový adaptér Toshiba Green Cell poskytuje náš obchod záruku 24 měsíců. Výsledkem je investice, která se vyplatí rychle v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.
Green Cell
napětí: 19V
kód výrobku: AD26AP
Na skladě
Green Cell
napětí: 19V
kód výrobku: AD27AP
Na skladě
Green Cell
napětí: 19V
kód výrobku: AD54P
Na skladě
Green Cell
napětí: 19V
kód výrobku: AD51P
Na skladě
Na skladě
Green Cell
napětí: 19V
kód výrobku: AD23P
Na skladě
Green Cell
napětí: 19V
kód výrobku: AD22
Vyprodáno
Green Cell
napětí: 19V
kód výrobku: AD23
Vyprodáno
Green Cell
napětí: 19V
kód výrobku: AD27-P
Vyprodáno
Vyprodáno
Vyprodáno
Green Cell
napětí: 15V
kód výrobku: AD29P
Vyprodáno
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Dokonale přizpůsobené vašim potřebám

Výměna nabíječky je něco, s čím se můžete každý den najednou setkat. Toshiba je světově uznávaná značka, která svým zákazníkům poskytuje pouze ta nejlepší technologicky vyspělá řešení. Zařízení značky Toshiba však nejsou nezničitelná. Nabíječka notebooku to může odmítnout přes noc, a to buď kvůli špatné manipulaci nebo neplánovanému náhlému selhání. Rychlé doplňování příslušenství pro notebooky je nezbytné, abyste zůstali v kontaktu se světem a užili si plnou funkčnost svého vybavení. Nákup univerzální nabíječky se nedoporučuje. Univerzální doplňky by měly být kompatibilní s různými modely notebooků různých značek. Je však velmi snadné přehlédnout jedinečnou šířku pásma hardwarových požadavků. Zakoupení nesprávné nabíječky může vystavit zařízení vážným výpadkům a výrazně zkrátit životnost baterie. Přizpůsobení nabíječek Green Cell společnosti Toshiba znamená plnou kompatibilitu a vědomí , že zařízení dostane přesně to , co potřebuje.

Nabíječky pro různé modely Toshiba

Nabídka Naše Shop Battery Empire byla speciálně vybrána a je neustále aktualizována. To umožňuje našim zákazníkům nakupovat výrobky, které splňují jejich vysoké požadavky. Pokud hledáte kombinaci kvality, efektivity a hodnoty za peníze, vyplatí se používat řešení Green Cell . Díky našemu rozsáhlému sortimentu jsme schopni nabídnout vysoce kvalitní díly Green Cell pro mnoho různých modelů notebooků Toshiba . Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že něco pro sebe rychle najdete.