zustandoma
Jídelní lístek
user
user
kde najít označení modelu?

Klávesnice IBM Lenovo

Klávesnice v notebooku je položka, kterou lze na rozdíl od vzhledu rychle opotřebit. Intenzivní denní používání zařízení se v této komponentě odráží rychleji a rychleji. V průběhu času není měkké a jemné psaní tak snadné a každé stisknutí tlačítka může znít jako výstřel z čepice. Existují také situace, kdy výměnu klávesnice nelze jednoduše odložit. Postupem času se stává stále více nefunkční, estetičtější a hygieničtější - zkrátka je čas na změnu. Výměna klávesnice v notebooku není velkým problémem . Samostatné dokončení celého procesu trvá několik až několik minut. To eliminuje únavu služby a dodatečné náklady a delší (někdy i týdny) oddělení zařízení Naše Battery Empire poskytuje přístup k celé řadě

Možnosti klávesnice pro Lenovo

Notebooky se Green Cell . Jsou perfektní replikou originálu, který dokonale odpovídá technickým požadavkům systému. Klávesnice Green Cell jsou účinnější a ekonomičtější alternativou k výměně opotřebované komponenty na notebookech Lenovo.
Na skladě
Na skladě
Na skladě
Na skladě
Na skladě
Na skladě
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Odpovídající náhradní díly Lenovo

Dříve nebo později bude čas vyměnit klávesnici v notebooku. Záplavy, nečistoty a každodenní používání časem ovlivní funkci tohoto prvku. Změna celého notebooku často není nutná, i když uživatelé panikaři se o to pokoušejí, když klíče odmítnou poslouchat. Klávesnice notebooku pro notebooky Green Cell Lenovo jsou investicí, která se vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Díky tomu se kvalita zápisu a používání zařízení rychle zotaví a poskytne vám větší svobodu při provozu vašich zařízení. Výměna klávesnice stojí jen zlomek ceny nového hardwaru. Proto není užitečné jednat spěšně, ale pouze se zhluboka nadechnout a seznámit se s naší nabídkou. Najdete zde široký výběr modelů Green Cell které vyhovují různým notebookům a notebookům Lenovo. Naše klávesnice jsou nainstalovány a funkčně nahrazeny, takže vaše zařízení lze rychle vrátit na správné místo.

Neustále aktualizované nabídky

Náš obchod se snaží neustále rozšiřovat stávající nabídku. To nám umožňuje lépe vyhovět technologickým potřebám našich moderně orientovaných zákazníků a poskytovat jim nejlepší kvalitu na trhu . Všechny klávesnice notebooku Lenovo mají záruku 24 měsíců. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou a jsme si jisti, že něco pro sebe rychle najdete.