Jídelní lístek
user
user

kde najít označení modelu?

Logo White Safe White

Baterie pro akumulátorové šroubováky Festool

Šroubovák je nezbytným nástrojem, který se paradoxně nebere v úvahu, dokud selže. V takovém případě se stává oprava oprava nebo drobná oprava. Vadný nebo vadný šroubovák nepomáhá při práci, dokonce to ztěžuje. Každá zlatá rukojeť má ve své nástrojárně šroubovák a další elektrické nářadí. Značka Festool je jedním z nejčastěji používaných doplňků pro dovybavení vašich nástrojů. Akumulátorový akumulátor akumulátorového šroubováku Festool je jedním z nejúčinnějších a nejúčinnějších způsobů, jak vydržet čas a intenzivní používání. Nicméně, přes jejich sofistikovanost a dlouhou životnost, Festool baterie a baterie nejsou nezničitelné.

Green Cell pro Festool

Řada vysoce výkonných baterií Green Cell je k dispozici pro všechny typy šroubováků Festool . Zajišťují, že vaše elektrické nářadí bude znovu fungovat efektivně a vaše renovační práce mohou být provedeny rychle. Všechny faucety Green Cell se vyznačují vysokou kvalitou, odolností vůči mechanickému poškození a výkonu, což znamená znatelný skok v každodenním používání zařízení. Green Cell úspěšně nahradí baterii šroubováku Festool a rychle se přizpůsobí vašim individuálním potřebám, požadavkům na vybavení a rozpočtu. Battery Empire nabízí celou řadu možností baterií a akumulátorů pro šroubováky Festool Green Cell . Tyto dobíjecí a dobíjecí baterie, které jsou ideální pro váš stávající model elektrického nářadí, vám umožní pracovat efektivně a na jedno nabití.
Green Cell
kapacita: 3.3Ah
napětí: 12V
kód výrobku: PT78
Na skladě
Green Cell
kapacita: 2Ah
napětí: 9.6V
kód výrobku: PT102
Na skladě
Green Cell
kapacita: 2Ah
napětí: 10.8V
kód výrobku: PT144
Na skladě
Green Cell
kapacita: 3Ah
napětí: 18V
kód výrobku: PT145
Na skladě
Green Cell
kapacita: 5Ah
napětí: 18V
kód výrobku: PT146
Na skladě
Green Cell
kapacita: 3Ah
napětí: 12V
kód výrobku: PT149
Na skladě
Green Cell
kapacita: 3Ah
napětí: 14.4V
kód výrobku: PT147
Vyprodáno
Green Cell
kapacita: 5Ah
napětí: 14.4V
kód výrobku: PT148
Vyprodáno
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Kvalita, kterou cítíte

Míchačky Green Cell pro šroubováky Festool jsou kvalitou, kterou lze rychle pociťovat. Zařízení rychle obnovuje svou plnou energetickou funkčnost a jeho výkon je zpět k normálu. Renovační práce vyžadují časté použití šroubováku pro menší a větší projekty. Bez nich nebude práce tolik v klidu, ale zpomalovat. To znemožní dodržení konkrétní lhůty (nebo lhůty z vaší vlastní dohody). Díky pozornosti na baterii a baterie šroubováků Festool můžete udržovat příslovečný impuls aktuální a vyhýbat se delším a někdy i velmi drahým prostojům. Šroubováky Green Cell Festool zajišťují, že se výkon vašeho šroubováku vrátí do plné funkčnosti. Vysoce výkonné baterie a akumulátory Green Cell jsou investicí, která se vyplatí po dlouhou dobu, dlouhodobou i krátkodobou.

Doplňky, kterým můžete důvěřovat

Baterie a akumulátory Festool Green Cell jsou nákupem, který přinese mnohorozměrné výhody moderním, soustředěným zákazníkům hledajícím kombinaci kvality, výkonu a hodnoty za peníze. Baterie a akumulátory řady Battery Empire zajišťují dlouhodobý a bezproblémový provoz zařízení a vydrží velmi intenzivní používání. Na každý produkt, který je k dispozici v naší nabídce, se vztahuje záruční doba 12 měsíců a lhůta vrácení 30 dnů. Naše speciálně vybraná a neustále aktualizovaná nabídka nabízí našim zákazníkům řešení nejvyšší kvality, která odpovídají jejich individuálním potřebám a jejich rozpočtu.