Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Green Cell Síťová Nabíječka 65W GaN GC PowerGan pro Notebook, MacBook, Iphone, Tablet, Nintendo Switch - 2x USB-C, 1x USB-A

Green Cell
Skladem
Odeslání až 24 hodin.
 • Univerzální nabíječka GC PowerGaN napájí notebook (MacBook, Lenovo, HP), tablet (iPad, Samsung Galaxy Tab), smartphone (iPhone 13 Pro, Samsung Galaxy S22) a další příslušenství (sluchátka, Nintendo Switch).
 • GC PowerGaN nabíjí ultrabook, tablet a telefon současně výkonem 65 W (porty: 2x USB-C PD a 1x USB-A QC 3.0).
 • Snadné přenášení - GC PowerGaN je o 40 % menší a lehčí než standardní nabíječky, takže ji můžete mít neustále po ruce.
 • Bezpečné a ekologické - GC PowerGaN je ekologičtější a bezpečnější než tradiční nabíječky, protože díky použití polovodičů (nitridu galia - GaN) "neplýtvá" energií v podobě tepla vznikajícího během nabíjení.
1 102,95 Kč

Množství:

 

PowerNest

GC PowerGaN 65 W - jedna nabíječka pro mnoho zařízení

GC PowerGaN je univerzální nabíječka, která nabíjí zařízení, jež používáte každý den. Napájejte svůj notebook, ultrabook, tablet, telefon, sluchátka a další zařízení. Díky výkonu 65 W a třem portům (2x USB-C a 1x USB-A) je můžete nabíjet všechny najednou.

Už žádné vícenásobné nabíječky a zamotané kabely!

Energia pod kontrolą

Dobře navržený = uživatelsky přívětivý

Dáváte přednost praktickým a promyšleným řešením? Vybíráte si zařízení, která jsou multifunkční a zároveň navržená s ohledem na uživatele? GC PowerGaN 65 W je síťová nabíječka, která splní vaše očekávání a zlepší váš zážitek ze spotřební elektroniky. Proč? Jednoduše! Kompaktní rozměry zařízení umožňují jeho použití kdekoli: v kanceláři, doma i na cestách.

Energia pod kontrolą

Dokonalá cestovní nabíječka

GC PowerGaN 65 W je cestovní nabíječka, která je ideální na cesty. Je mnohem menší než jiná řešení podobného výkonu. Kompaktní rozměry zařízení ušetří místo v kufru - místo 3 různých nabíječek si vezměte jednu, která bude napájet váš notebook, telefon, sluchátka nebo jiné kompatibilní zařízení. Možnost nabíjet několik zařízení najednou vám navíc ušetří čas. Ciťte se nezávisle - ať už jedete kamkoli!

Korzystaj kiedy chcesz

Technologie GaN - co to je a proč byste ji měli používat

Dosud se k výrobě polovodičů, které jsou uvnitř nabíječky, používal křemík. Jeho nahrazením nitridem galia lze součástky uspořádat blíže k sobě, čímž se zmenší velikost zařízení. Důležité je, že byl zachován výkon nabíječky GC PowerGaN 65 W. Použití technologie GaN rovněž zaručuje nízké ztráty výkonu a ochranu proti přehřátí nabíjecího zařízení.

Twoje potrzeby

Chytré nabíjení

Distribuce energie umožňuje optimální nabíjení připojených zařízení. Podle toho, který port použijete, síťová nabíječka upraví nabíjecí výkon tak, aby vám poskytla co nejrychlejší a nejvýhodnější napájení. Například: při současném nabíjení 3 zařízení bude GC PowerGaN 65 W rozdělovat výkon do tří nezávislých portů: USB-C Power Delivery 30 W, USB-C Power Delivery 18 W a USB-A Ultra Charge 18 W, takže můžete nabíjet ultrabook, telefon a sluchátka současně.

Pełna kompatybilność

Polský design

GC PowerGaN 65 W byl navržen týmem specialistů společnosti Green Cell. Tato lehká a kompaktní síťová nabíječka je ideálním řešením pro cestování i každodenní použití. Výzkumný a vývojový tým se postaral o funkčnost zařízení a estetiku výsledného designu. Jedná se o moderní nabíječku (nejen) pro váš telefon, která výrazně zlepší komfort používání.

Wsparcie
Kompatibilní s následujícími modely baterií
  Kompatibilní s následujícími zařízeními
   Technické údaje
   energie:
   65 W
   vstup:
   100-240 V, ~50/60 Hz, 1.7 A Max.
   Výkon USB-C:
   5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/3.25 A (max. 65 W)
   Výkon USB-A:
   5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 20 V/1.8 A (max. 36 W)
   Fast Charge Technology:
   Power Delivery 3.0, PPS, Green Cell Ultra Charge
   Podporované technologie nabíjení:
   Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP/SCP
   Nabíječka nefunguje se zařízeními:
   Lenovo Yoga
   ochrana proti přehřátí:
   Ano
   barva:
   Černá
   záruka:
   24 měsíců
   rozměry:
   92.5 x 55 x 32 mm
   závaží:
   127 g
   Ochrana proti přepětí:
   Ja
   certifikace:
   LVD, EMC, ErP, RoHS, REACH
   návratová politika:
   30 dní
   Přístav:
   2x USB-C, 1x USB-A
   Počet portů:
   3
   Zpětná vazba od zákazníků a dotazy
   Vyjádřete svůj názor

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Průměrná známka
   Vyjádřete svůj názor

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Vaše hodnocení:
   ×

   Děkujeme za přidání vašeho názoru, brzy bude k dispozici na produktové kartě.

   zavřít
   Často kladené otázky
   Welches Netzladegerät sollte man für ein Smartphone kaufen?
   Koukni se
   Prüfen Sie vor dem Kauf eines Netzladegeräts die maximale Ladeleistung Ihres Handys (dieser Parameter wird in Watt angegeben). Achten Sie auch auf die Anzahl der Anschlüsse des Ladegeräts - auf diese Weise wählen Sie ein Gerät, das bequem zu bedienen ist. Die beliebtesten Modelle finden Sie unter folgendem Link: Wie wählen Sie das richtige Telefonladegerät aus?
   Verfügt das Ladegerät über eine Schnellladefunktion?
   Koukni se
   Es ist sehr einfach zu überprüfen, ob das Ladegerät über eine Schnellladefunktion verfügt - dies geschieht, wenn das Gerät einen grünen USB-Anschluss hat. Dies ist ein Zeichen dafür, dass das Ladegerät Ihr Handy schnell auflädt.