Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Kabel USB-C Type C 30cm Green Cell PowerStream rychlé nabíjení Power Delivery 60W, Quick Charge 3.0

Green Cell
Produkt k dispozici
Odeslání až 24 hodin.
 • Kabel GC PowerStream USB-C - USB-C o délce 30 cm s podporou rychlého nabíjení ve standardu Power Delivery (60 W) byl vytvořen tak, aby splňoval očekávání nejnáročnějších uživatelů
 • Díky podpoře standardu Power Delivery (60W) je kabel ideální pro smartphony, tablety a notebooky, které podporují nabíjení přes USB typu C, a mezi ně patří Apple MacBook Pro, MacBook Air, Dell XPS, Microsoft Surface, HP Spectre a mnoho dalších
 • GC Power Stream zajišťuje dokonalý provoz se všemi zařízeními vybavenými USB-C. Zapomeňte na problémy s necertifikovaným příslušenstvím - připojte se a užívejte si
 • Bezkonkurenční odolnost GC Power Stream je výsledkem použití extrémně otěruvzdorného opletení a kovových krytů, které účinně chrání obě zátky před zlomením
262,00 Kč

Množství:

 

GC PowerStream

GC PowerStream

USB-C - USB-C

Rychlé nabíjení

Díky podpoře standardu Power Delivery (60W) můžete využít výhody rychlého nabíjení, které vám ušetří čas nabíjením zařízení s nejvyšším bezpečným výkonem. Rychlý přenos dat (480 Mb / s) umožňuje efektivní a efektivní práci se soubory a podpora technologií Quick Charge 3.0 a Ultra Charge znamená, že jsme schopni nabít náš smartphone až 3x rychleji.

Vyberte správnou délku

Kabel GC PowerStream USB-C byl vytvořen, aby poskytoval nejen nejrychlejší možné nabíjení vašich zařízení, ale také aby zajistil výjimečnou odolnost a pohodlí při používání. Díky elegantnímu designu a vysoce kvalitním materiálům se kabel GC PowerStream rychle stane vaší jedničkou. V naší nabídce najdete tři dostupné délky přizpůsobené vašim požadavkům.

Bezkonkurenční trvanlivost

Kabelové opletení GC PowerStream USB-C je vyrobeno z odolných polypropylenových nití, které nejen vypadají elegantně, ale také chrání kabel před oděrem a ohyby. Použití kevlarových vláken, která vedou podél kabelu, brání jeho roztržení a víceúrovňový plášť kabelu zajišťuje dokonalý provoz kabelu.

Kompatibilita

Díky podpoře nejpopulárnějších technologií rychlého nabíjení, jako je Power Delivery, Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC nebo Huawei FCP / SCP, je kabel GC PowerStream ideální pro napájení jakéhokoli vašeho zařízení vybaveného portem USB typu C. Bez ohledu na to, zda jej používáte nebo ne. z nejnovějších smartphonů, vč. Samsung S20 / S20 Ultra, Xiaomi Mi10, Huawei P30 Pro, tablet iPad Pro 2020 nebo konzole Nintendo Switch - GC PowerStream bude jejich dokonalým společníkem při nabíjení doma i na cestách.

Kompatibilní s následujícími modely baterií
  Kompatibilní s následujícími zařízeními
   Technické údaje
   Energie:
   30W
   stát:
   Nový
   Podporované technologie nabíjení:
   QC 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC, Huawei FCP / SCP
   Barva:
   Černá
   Záruka:
   24 měsíců
   Výrobce:
   Green Cell
   model:
   GC PowerStream
   podsvícení:
   Nein
   Další funkce:
   Power Delivery (60W), 480 Mbps
   Dodávka energie:
   Ano
   návratová politika:
   30 dní
   Typ zástrčky:
   USB-C - USB-C
   Délka:
   30 cm
   Kód výrobku:
   KABGC31
   Zpětná vazba od zákazníků a dotazy
   Vyjádřete svůj názor

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni a mít zakoupený produkt.

   Průměrná známka
   Vyjádřete svůj názor
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni a mít zakoupený produkt.

   ×

   Děkujeme za přidání vašeho názoru, brzy bude k dispozici na produktové kartě.

   zavřít
   Často kladené otázky
   Jak zkontrolujete kapacitu baterie v mobilním telefonu?
   Koukni se
   Kapacita baterie je uvedena přímo na baterii. Tyto informace jsou umístěny na vnitřní straně zařízení. Využít můžete i moderní aplikace sledující stav baterie. Příkladem takového programu je Battery Info, vyvinutý pro smartphony Android. Aplikace je snadno ovladatelná, takže si můžete snadno zkontrolovat informace o aktuálním stavu baterie.
   Může být kapacita baterie (mAh) větší?
   Koukni se
   Kapacita baterie udávaná v miliampérhodinách (mAh) se může lišit od tovární baterie. Pokud zvolíte baterii s větší kapacitou, bude mít vaše zařízení delší životnost a získáte větší mobilitu a komfort používání!
   Má nabíječka funkci rychlého nabíjení?
   Koukni se
   Je velmi snadné zkontrolovat, zda má nabíječka funkci rychlého nabíjení – to se stane, pokud má zařízení zelený konektor USB. To je známka toho, že nabíječka rychle nabíjí váš telefon.
   Parametry nabíječky - na co si dát pozor?
   Koukni se
   Při výběru nabíječky je třeba zvážit několik faktorů. Nejdůležitější z nich jsou: výkon nabíječky, typ vstupu a použité technologie rychlého nabíjení.
   Nabíječka s technologií Power Delivery, co znamená PD?
   Koukni se
   Power Delivery je technologie rychlého nabíjení. Jednoduše řečeno, nabíječky, které tuto variantu podporují, automaticky vyberou správné nabití pro připojené zařízení a zajistí tak rychlé a efektivní nabíjení.
   Dokáže nabíječka s funkcí rychlého nabíjení nabít běžný mobilní telefon?
   Koukni se
   Pokud používáte starší mobilní telefon, který nemá technologii rychlého nabíjení, nemusíte si kupovat speciální nabíječku. Váš telefon se bude správně nabíjet a moderní nabíječky mají několik dalších funkcí, které se budou hodit v každé situaci.
   Jakou kapacitu nabíjení by měla mít nabíječka mobilního telefonu?
   Koukni se
   Před nákupem síťové nabíječky si ověřte maximální nabíjecí výkon vašeho mobilního telefonu (tento parametr se udává ve wattech). Pozor si dejte také na počet konektorů na nabíječce – vyberete si tak zařízení, které se pohodlně používá. Nejoblíbenější modely najdete na následujícím odkazu: Jak vybrat správnou nabíječku telefonu?
   Jak funguje střídač?
   Koukni se
   Invertor je samostatné zařízení, které se zapojuje do zásuvky zapalovače cigaret nebo přímo do baterie. Jeho úkolem je převádět napětí 12V/24V ze stejnosměrného systému vozu na 230V AC. Z tohoto důvodu velmi často najdete u názvu střídače následující zkratku: DC/AC.
   Jaké typy měničů existují?
   Koukni se
   Pokud jde o automobilové měniče, můžeme rozlišit dva hlavní typy: čisté a modifikované sinusové měniče. První je určen pro zařízení, která vyžadují nepřetržité napájení. Tento typ invertoru je vhodné zvolit pro zařízení, jako jsou tepelná čerpadla, elektrické sporáky nebo elektronické rychlovarné konvice. Náš obchod nabízí také upravené sinusové měniče. Tento typ měniče je vhodný pro zařízení jako jsou notebooky, napájecí zdroje nebo osvětlení.