Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Kabel Lightning 2m Green Cell PowerStream rychlé nabíjení pro Apple iPhone

Green Cell
Skladem
Odeslání až 24 hodin.
 • Kabel GC PowerStream USB-A - Lightning o délce 200 cm umožňuje až 3,5krát rychlejší nabíjení a bezproblémový přenos dat
 • Podpora standardů rychlého nabíjení Apple 2.4A umožňuje nabíjet váš iPhone 11 / 12 / 13 Pro Max / Pro / Max / Mini / XS Max / XS / X / SE až 50% za pouhých 30 minut. Je také kompatibilní se staršími zařízeními.
 • GC Power Stream zajišťuje dokonalý provoz se všemi kompatibilními zařízeními Apple. Zapomeňte na problémy s necertifikovaným příslušenstvím - připojte se a užívejte si
 • Bezkonkurenční odolnost GC Power Stream je výsledkem použití extrémně otěruvzdorného opletení a kovových krytů, které účinně chrání obě zátky před zlomením
275,00 Kč

Množství:

 

GC PowerStream

GC PowerStream

USB-A - Lightning

Rychlé nabíjení

Podpora technologie rychlého nabíjení Apple 2.4A znamená, že jsme schopni nabít náš smartphone až 3x rychleji. Kabel, který je kompatibilní s rychlým nabíjením, hraje stejně důležitou roli jako samotný nabíječka nebo telefonní protokol.

Vyberte správnou délku

Kabel GC PowerStream Lightning byl vytvořen, aby poskytoval nejen nejrychlejší možné nabíjení vašich zařízení, ale také aby zajistil výjimečnou trvanlivost a pohodlí používání. Díky elegantnímu designu a vysoce kvalitním materiálům se kabel GC PowerStream rychle stane vaší jedničkou. V naší nabídce najdete tři dostupné délky přizpůsobené vašim požadavkům.

Bezkonkurenční trvanlivost

Kabelové opletení GC PowerStream Lightning je vyrobeno z odolných polypropylenových nití, které nejen vypadají elegantně, ale také chrání kabel před oděrem a ohyby. Použití kevlarových vláken, která vedou podél kabelu, brání jeho roztržení a víceúrovňový plášť kabelu zajišťuje dokonalý provoz kabelu.

Kompatibilita

Díky podpoře technologie rychlého nabíjení Apple 2.4A je kabel GC PowerStream ideální pro napájení jakéhokoli zařízení Apple vybaveného konektorem Apple. Bez ohledu na to, zda používáte nejnovější smartphony iPhone, jako jsou 11 / 12 / 13 Pro Max / Pro / Max / Mini / XS Max / XS / X / SE nebo tablety iPad - GC Ray bude jejich dokonalým společníkem při nabíjení doma i na cestách.

Kompatibilní s následujícími modely baterií
  Kompatibilní s následujícími zařízeními
   Technické údaje
   stát:
   Nový
   Podporované technologie nabíjení:
   Apple 2.4A
   barva:
   Černá
   záruka:
   24 měsíců
   výrobce:
   Green Cell
   model:
   GC PowerStream
   podsvícení:
   Nein
   Typ zástrčky:
   USB - Lightning
   Délka:
   200 cm
   kód výrobku:
   KABGC18
   Zpětná vazba od zákazníků a dotazy
   Vyjádřete svůj názor

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Průměrná známka
   Vyjádřete svůj názor

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Vaše hodnocení:
   ×

   Děkujeme za přidání vašeho názoru, brzy bude k dispozici na produktové kartě.

   zavřít
   Často kladené otázky
   Verfügt das Ladegerät über eine Schnellladefunktion?
   Koukni se
   Es ist sehr einfach zu überprüfen, ob das Ladegerät über eine Schnellladefunktion verfügt - dies geschieht, wenn das Gerät einen grünen USB-Anschluss hat. Dies ist ein Zeichen dafür, dass das Ladegerät Ihr Handy schnell auflädt.