Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Green Cell Baterie LiFePO4 20Ah 12.8V 256Wh Lithium Iron Phosphate pro traktor, sekačku na trávu, elektrické vozidlo

Green Cell
Skladem
Odeslání až 24 hodin.
 • Nižší hmotnost a delší použití - Baterie LiFePO4 20Ah váží přibližně o 3kg méně než její olověný protějšek, nabízí 100% využitelnou kapacitu a je vhodná pro cyklický provoz a hluboké vybíjení.
 • Delší životnost - přes 2000 cyklů nabíjení pro DoD 85%, čímž je zaručeno přes 10 let provozu a díky nízkému samovybíjení dokonce po roce nepoužívání bude baterie plně funkční.
 • Účinné nanofosfátové články umožňují použití vysokých nabíjecích a vybíjecích proudů a rozsah provozních teplot od -10°C do 55°C umožňuje jejich použití v obytných automobilech, lodích , vozíky elektrické nebo ve fotovoltaice
 • Bezpečnost - Fosfátové baterie mají vynikající tepelnou a chemickou stabilitu. Jsou vyrobeny z lehkých kovů, jsou netoxické a neznečišťují životní prostředí. Jejich recyklace je jednoduchá a levná.
3 686,00 Kč

Množství:

 

Green Cell

LiFePO4 baterie

Co je baterie LiFePO4?

LiFePO4 je lithium-železofosfátová baterie, která nabízí významné výhody oproti bateriím v jiných technologiích.

Díky dlouhé životnosti přes 2000 cyklů nám poskytují více než 10 let používání a vysokou proudovou účinnost a více než 3krát nižší hmotnost než ekvivalent v kyselé technologii - olovnatý, ideálně vhodný jako zdroj energie v obytných automobilech, lodích, elektrických vozidlech nebo solárních instalacích.

Inteligentní dlouhodobé řešení

I přes vyšší cenu se baterie LiFePO4 vyznačují mnohem nižšími provozními náklady, což znamená, že se nákup velmi rychle vyplatí. Po celou dobu životnosti baterie LiFePO4 stojí o více než 100% méně než standardní baterie AGM, což z nich činí užitečnou investici a inteligentní dlouhodobé řešení.

Tabulka ukazuje srovnání celkových nákladů na vlastnictví pro baterie 12V 100Ah.

Nejvyšší třída energie

Baterie LiFePO4 nabízejí vyšší hustotu energie než olověné baterie na trhu. Neexistuje žádný paměťový efekt, který by snižoval skutečnou kapacitu baterie při jejím používání, a samovybíjení je malé, takže nabíjení baterie nezpůsobuje problémy. Baterie mají také konstantní vybíjecí napětí, což z nich činí nejbezpečnější baterie na trhu.

Při nákupu lithium-železo-fosfátové baterie se nemusíme starat o údržbu, není to nutné. Všechny baterie při nečinnosti přirozeně ztrácejí energii. S LiFePO4 je tato ztráta omezena na minimum, čímž je zajištěn přístup k energii, kdykoli ji potřebujete.

Nespočet použití

LiFePO4 baterie byly navrženy pro snadný přístup k efektivnímu zdroji energie, který si poradí i s těmi nejnáročnějšími podmínkami. Technologie nanofosfátů zajišťuje tepelnou a chemickou stabilitu, takže teplota výrazně neovlivňuje jejich výkon. Mohou efektivně pracovat v širokém teplotním rozsahu od -10°C do 55°C při zachování své vysoké kapacity.

Používají se mimo jiné jako baterie do elektromobilů, kde si díky vysoké rychlosti vybíjení skvěle poradí se startováním aut a zajistí stabilní a dlouhotrvající jízdu. Používají se také tam, kde se počítá velikost a hmotnost zdroje energie – v obytných automobilech, elektrických člunech nebo invalidních vozících. Používají se také ve fotovoltaice, která se pomalu stává energetickým standardem pro domácnosti a dokonce i pro celé sídliště.

Vaše a vaše bezpečnost baterie

Baterie jsou vybaveny vysoce kvalitním systémem BMS (Battery Management System). Úkolem tohoto systému je hlídat napětí a teplotu článků při nabíjení i vybíjení. Při překročení nebezpečných hodnot systém odpojí napájení a zajistí tak bezpečnost baterie, připojených zařízení a především uživatele!

LiFePO4 baterie jsou mnohem bezpečnější než lithium-iontová (li-on) řešení a zároveň se vyznačují výrazně vyšší tepelnou stabilitou, odolností vůči měnícím se povětrnostním podmínkám nebo nabíjení vysokým proudem, což z nich dělá vynikající nabídka pro všechny zákazníky, kteří očekávají mnoho let bezúdržbového provozu.

/ Mnohem odolnější a bezpečnější než lithium-iontové články

/ Na rozdíl od svých olověných protějšků nevypouštějí nebezpečné plyny a nehrozí riziko vystavení korozivním elektrolytům.

akumulator do pojazdów elektrycznych

Zvyšte napětí - zapojení do série

Díky možnosti zapojení baterií do série jsme schopni získat vyšší napětí při zachování stejné kapacity. LiFePO4 baterie od Green Cell umožňují stavbu sad až 2 kusů (25,6V), což je ideální pro UPS, lodě, auta a další elektrická vozidla

Zvýšení kapacity - Paralelní

S rostoucí poptávkou po energii můžeme paralelně zapojit více baterií a získat prakticky libovolně velkou kapacitu. Například, abychom získali 20Ah sklad, můžeme připojit např. dvě 10Ah baterie.

Při sériovém a paralelním zapojení musí být bezpodmínečně splněny následující podmínky:

/ Kapacita baterie je stejná

/ Baterie jsou úplně nové

/ Baterie jsou plně nabité (maximální rozdíl <0,3V)

/ Musí je instalovat příslušně oprávněný personál

akumulator do silników zaburtowych

Široká škála baterií LiFePO4 od Green Cell!

Kompatibilní s následujícími modely baterií
  Kompatibilní s následujícími zařízeními
   Technické údaje
   kapacita:
   20Ah
   napětí:
   12.8V
   Typ buněk:
   Prizmatický
   stát:
   Nový
   záruka:
   24 měsíců
   výrobce:
   Green Cell
   rozměry:
   181x76x170mm
   závaží:
   2.32kg
   typ:
   LiFePO4
   pracovní teplota:
   z -10°C až 55°C
   skladovací teplota:
   0 °C až 45 °C (při 60-80 % SOC)
   vitalita:
   Více než 2000 cyklů při DoD 85%
   Terminál:
   Šroub M5
   vnitřní odpor:
   ≤58mΩ
   návratová politika:
   30 dní
   Gesamtenergie:
   256Wh
   Standardentladestrom:
   20A
   Spitzenentladestrom:
   30A
   Standard Ladestrom:
   10A
   Teplota nabíjení:
   0°C - 45°C
   kód výrobku:
   CAV07
   Zpětná vazba od zákazníků a dotazy
   Vyjádřete svůj názor

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Průměrná známka
   Vyjádřete svůj názor

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Vaše hodnocení:
   ×

   Děkujeme za přidání vašeho názoru, brzy bude k dispozici na produktové kartě.

   zavřít