Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
customer devices Moje zařízení
customer devices

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
added device
Vybraná zařízení:
customer devices
Vybraná zařízení:

Power Bank Green Cell GC PowerPlay Ultra 26800mAh 128W 4-port pro laptop, MacBook, iPad, iPhone, Nintendo Switch a další

Green Cell
Produkt k dispozici
Odeslání až 24 hodin.
 • GC PowerPlay Ultra má čtyři porty pro rychlé nabíjení s celkovým výkonem 128 W, které vám umožní současně nabíjet notebook, tablet a smartphony - a maximální rychlostí! Powerbanku můžete dobít stejně rychle, za pouhé 2 hodiny
 • Díky kapacitě 26 800 mAh vám power banka umožňuje nabít 1,4x MacBook Pro 13, 2x iPad Pro 12.9 nebo 7x iPhone 12 a můžete si ji vzít do letadla
 • Poklepáním na kryt powerbanky zjistíte, kolik energie v něm zbývá. Zelený proužek LED se poté rozsvítí na příslušnou úroveň
 • Funkce Pass-Through umožňuje současně nabíjet powerbanku i všechna k ní připojená zařízení, takže ji lze použít jako víceportovou nabíječku
3 199,95 Kč

Množství:

 

GC PowerPlay Ultra je vlajkovou lodí mimořádně populární řady power bank bank GC. Vezme každý aspekt mobilního nabíjení do výšek, díky čemuž získáte mimořádný výkon, vysokou kapacitu, bezpečnost nabíjení a moderní design.

S kapacitou 26 800 mAh vám umožní nabít 1,4x MacBook Pro 13, 2x iPad Pro 12,9 nebo 7x iPhone 12. Využívá povolený limit letecké dopravy na maximum, takže si najde místo na palubě jakéhokoli letadla. A je to hned vedle vás.

Vy si vyberete směr
Dáme vám energii

Power Bank nikdy nebyla tak silná

Čtyři porty s celkovým výkonem 128 W

Obousměrný port USB-C Power Delivery 65 W je výkonným zdrojem energie pro všechny nejnovější ultrabooky s portem USB-C, vč. Apple MacBook Pro. Tento port je také zodpovědný za extrémně rychlé nabíjení samotné powerbanky - za méně než 2 hodiny!

Port USB-C Power Delivery 27 W je ideální volbou pro připojení zařízení, jako jsou tablety nebo konzoly. Umožní vám rychle nabít iPad Pro nebo Nintendo Switch i při používání zařízení.

Porty USB-A Ultra Charge 18W se používají především pro rychlé nabíjení nejnovějších smartphonů, jako je iPhone 12 / Samsung S20 Ultra, díky svým působivým kompatibilita s dalšími technologiemi, včetně Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP nebo Apple 2.4A.

Dva rychlé klepnutí a vše je jasné

Pomocí vestavěného akcelerometru můžete originálním způsobem zkontrolovat stav nabíjení powerbanky.

Shoda

Zvýrazněte svůj styl a charakter kombinací hry GC PowerPlay Ultra s vašimi oblíbenými zařízeními

Užijte si technologii, která vám poskytne neomezenou energii

Pro ty, kteří chtějí víc

Posuňte své možnosti na nejvyšší úroveň.
Nenechte svoji energii dojít. Nikdy!

Pass-Through ve své nejlepší verzi

Funkce Pass-Through umožňuje současné nabíjení powerbanky i všech k ní připojených zařízení. Díky tomu jej lze použít jako víceportovou nabíječku, kterou můžete kdykoli odpojit a vzít s sebou jako zdroj energie. A je plně nabitá.

Špičková elektronika

Mimořádně bezpečné

GC PowerPlay Ultra má vždy kontrolu nad situací a stará se o bezpečnost vašich zařízení.

Neustále sleduje provozní parametry, jako je teplota, a reaguje, když dosáhnou extrémních hodnot.

Kompatibilní s následujícími modely baterií
  Kompatibilní s následujícími zařízeními
  arrow-up
   Technické údaje
   kapacita:
   26800 mAh
   Energie:
   128 W
   Typ buněk:
   Li-Ion
   Vstup:
   USB-C PowerDelivery: 5V-3A/ 9V-3A / 12V-3A / 15V-3A / 20V-3A (Max 60W)
   Stav:
   Nový
   Fast Charge Technology:
   Green Cell Ultra Charge
   Podporované technologie nabíjení:
   Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP, Apple 2.4A, Mediatek Pump Express 1.1/2.0, USB DCP
   Projíždět:
   Ja
   ochrana proti přehřátí:
   Ano
   Ochrana proti vybití:
   Ano
   ochrana proti přetížení:
   Ano
   účinnost:
   90%
   Barva:
   Grafit
   Záruka:
   12 měsíců
   Výrobce:
   Green Cell
   rozměry:
   186.1x80.9x22.6mm
   Závaží:
   590.3g
   Model:
   PowerPlay Ultra
   Další funkce:
   Vestavěný akcelerometr - dvojí poklepání na powerbanku zobrazí její kapacitu na panelu LED.
   návratová politika:
   30 dní
   Počet výstupů:
   4
   Im Set:
   USB-C - USB-C 60W
   Kód výrobku:
   PBGC04
   Zpětná vazba od zákazníků a dotazy
   Vyjádřete svůj názor
   star empty star empty star empty star empty star empty

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni a mít zakoupený produkt.

   Průměrná známka
   Vyjádřete svůj názor
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni a mít zakoupený produkt.

   ×
   comments icons

   Děkujeme za přidání vašeho názoru, brzy bude k dispozici na produktové kartě.

   zavřít
   Často kladené otázky
   Může být kapacita baterie (mAh) větší?
   Koukni se
   Je možné použít baterie s vyšší kapacitou. Kapacita baterie se vyjadřuje v mílích ampérhodin (mAh), čím vyšší je hodnota kapacity, např. 3000 mAh, tím delší pracovní doby lze dosáhnout na jedno nabití baterie, což zvyšuje naši mobilitu a efektivitu.
   Jak vybrat powerbanku?
   Koukni se
   1. Kapacita baterie v telefonu Nejdůležitější věcí, kterou musíme zkontrolovat, je kapacita baterie v našich telefonech a ta se může lišit od něco málo přes 1000 mAh až po 4000 mAh. Vezměte prosím na vědomí, že během procesu nabíjení dochází nevyhnutelně ke ztrátě energie, což může snížit skutečný výkon powerbanky až o 75 %. To je zcela přirozený jev a je třeba s ním počítat.
   2. Powerbanka pro smartphone - jaké parametry je třeba vzít v úvahu? Pokud máte telefon, který umožňuje rychlé nabíjení, vyplatí se zvolit napájecí adaptér, který podporuje nabíjení 2,1A nebo QC 3.0, což vám umožní nabíjet až dvakrát rychleji než ostatní modely. Upozorňujeme však, že pokud s ním telefon není kompatibilní, nebude nám k ničemu ani možnost rychlého nabíjení.
   Co je Ultra Charge?
   Koukni se
   Rychlé nabíjení Ultra Charge je založeno na třech nabíjecích profilech – 5/9/9/12V. Podle toho, jaké zařízení připojíte, si můžete být jisti, že je zvoleno správné nabíjecí napětí a intenzita je co nejvyšší. Technologie zaručuje bezpečné a rychlé nabíjení bez ohledu na připojené zařízení. S Ultra Charge dokážeme nabít většinu smartphonů z 0 na 100 % za 1-1,5 hodiny.
   Je k powerbance připojen kabel?
   Koukni se
   Každý napájecí adaptér je dodáván s kabelem USB-Micro-USB nebo USB-C (viz specifikace), který lze použít k nabíjení napájecího adaptéru a pokud má telefon vhodnou zásuvku, lze jej také nabíjet přes tento kabel.
   Bude tato powerbanka vhodná pro můj model telefonu?
   Koukni se
   Ve skutečnosti se pro náš telefon bude hodit jakákoli power banka, pokud se bude jednat o smartphone. Vše závisí na našich preferencích a našem účelu. Pokud potřebujete šikovné zařízení, které nezabere moc místa a dá se nosit v kapse, doporučujeme powerbanky do 10 000 mAh. Pokud však chceme mít specifickou powerbanku pro poskytování energie dalším zařízením, navrhujeme model s dvojnásobnou kapacitou 20 000 mAh.
   Jak zkontrolujete kapacitu baterie v mobilním telefonu?
   Koukni se
   Kapacita baterie je uvedena přímo na baterii. Tyto informace jsou umístěny na vnitřní straně zařízení. Využít můžete i moderní aplikace sledující stav baterie. Příkladem takového programu je Battery Info, vyvinutý pro smartphony Android. Aplikace je snadno ovladatelná, takže si můžete snadno zkontrolovat informace o aktuálním stavu baterie.
   Může být kapacita baterie (mAh) větší?
   Koukni se
   Kapacita baterie udávaná v miliampérhodinách (mAh) se může lišit od tovární baterie. Pokud zvolíte baterii s větší kapacitou, bude mít vaše zařízení delší životnost a získáte větší mobilitu a komfort používání!
   Má nabíječka funkci rychlého nabíjení?
   Koukni se
   Je velmi snadné zkontrolovat, zda má nabíječka funkci rychlého nabíjení – to se stane, pokud má zařízení zelený konektor USB. To je známka toho, že nabíječka rychle nabíjí váš telefon.
   Parametry nabíječky - na co si dát pozor?
   Koukni se
   Při výběru nabíječky je třeba zvážit několik faktorů. Nejdůležitější z nich jsou: výkon nabíječky, typ vstupu a použité technologie rychlého nabíjení.
   Nabíječka s technologií Power Delivery, co znamená PD?
   Koukni se
   Power Delivery je technologie rychlého nabíjení. Jednoduše řečeno, nabíječky, které tuto variantu podporují, automaticky vyberou správné nabití pro připojené zařízení a zajistí tak rychlé a efektivní nabíjení.
   Dokáže nabíječka s funkcí rychlého nabíjení nabít běžný mobilní telefon?
   Koukni se
   Pokud používáte starší mobilní telefon, který nemá technologii rychlého nabíjení, nemusíte si kupovat speciální nabíječku. Váš telefon se bude správně nabíjet a moderní nabíječky mají několik dalších funkcí, které se budou hodit v každé situaci.
   Jakou kapacitu nabíjení by měla mít nabíječka mobilního telefonu?
   Koukni se
   Před nákupem síťové nabíječky si ověřte maximální nabíjecí výkon vašeho mobilního telefonu (tento parametr se udává ve wattech). Pozor si dejte také na počet konektorů na nabíječce – vyberete si tak zařízení, které se pohodlně používá. Nejoblíbenější modely najdete na následujícím odkazu: Jak vybrat správnou nabíječku telefonu?