Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Green Cell GC PowerBoost startér do auta / powerbanka / startér do auta s funkcí nabíječky 16 000 mAh 2000 A

Green Cell
Skladem
Odeslání až 24 hodin.
záruka spokojenosti - 30 dnů právo na vrácení
 • GC PowerBoost je neobvyklé zařízení, které v sobě spojuje funkce nouzového startu auta, powerbanky a nabíječky 12V baterií. Jde o skutečný „power to go“, díky kterému se vybitá baterie nikdy překvapit vás!
 • Vysoký špičkový proud 2000A vám umožní rychle nastartovat i výkonné 8litrové benzínové nebo 6litrové naftové motory. Kapacita 16 000 mAh vám umožní provozovat až 30 vozidel nebo nabíjet 1x MacBook Air, 4x iPhone 13
 • Tři porty pro rychlé nabíjení (USB-C 60W, 2xUSB-A 18W) o celkovém výkonu 80W vám umožní nabíjet notebook, tablet i smartphone současně. Port USB-C Power Delivery bude také použit pro ultra rychlé nabíjení PowerBoost – za 80 minut na 100 %!
 • Díky OLED obrazovce je ovládání zařízení extrémně jednoduché a přehledné díky zobrazovaným pokynům a zprávám. GC PowerBoost má navíc vestavěnou svítilnu se 4 režimy svícení a je odolná vůči prachu a stříkající vodě v souladu se standardem IP64.
4 379,00 Kč

Množství:

 

battery 12V charger

Vaše
"Power to go"!

Dojíždění do práce nebo zimní výlet do hor? GC PowerBoost ušetří mnoho situací, kdy je vaše baterie vybitá. Díky ní můžete své auto rychle nastartovat, ať jste kdekoli – bez čekání, bez cizí pomoci.

8.0L

BENZIN

6.0L

DIESEL

Špičkový proud 2000A vám umožní provozovat jakékoli vozidlo, od malých osobních automobilů po SUV nebo dokonce lodě. Až 30krát na jedno nabití!

GC PowerBoost je multifunkční zařízení, které v případě potřeby využijete i jako powerbanku s rychlonabíjením, svítilnu a dokonce i usměrňovač.

Charging Cable

Obsluha je jako vždy jednoduchá

Ovládání GC PowerBoost je díky OLED displeji extrémně intuitivní a čas potřebný k nastartování vozidla trvá několik desítek sekund!

1. Připojte svorky k baterii

2. Vyberte správný režim

3. Nastartujte auto a vydejte se na cestu!

Auto Power Bank

Energie pro akci

A v pauzách mezi šetřením aut a baterií můžete nabíjet i notebook, tablet, smartphone a mnoho dalších zařízení. A až 3 zařízení s výkonem až 80W současně!

/ 4x iPhone 13

/ 1x Macbook Air M1

/ 3x Samsung Galaxy S21

/ 10x Go Pro 10

/ 2.5x Mavic Mini 2

/ 3x Nintendo Switch

Battery Charger Automotive

Připraveno na všechny podmínky

Startování auta nebo nabíjení baterie se nejčastěji děje za nepříznivých povětrnostních podmínek.
Proto je GC PowerBoost nejen extrémně odolný, ale také zajišťuje bezproblémový provoz při teplotách až -20 °C a je odolný vůči prachu a postříkání (IP64).

12V Car Lithium

Výkonná baterka

Auto nestartuje a pod kapotou nic nevidíte? Použijte vestavěnou LED svítilnu s nastavitelným světelným výkonem max. až 500 lumenů. V obtížných situacích můžete při čekání na pomoc vždy použít režim SOS.

Charger with Clamp

Posilovač a usměrňovač v jednom

GC PowerBoost je vybaven funkcí usměrňovače, která umožňuje nabíjet 12V baterie s intenzitou 3,2A ve dvou režimech - s využitím energie uložené v článcích (Offline) nebo při připojení k elektrické zásuvce pomocí 60W USB nabíječky. (Online). OLED displej vám ukáže, zda nabíjení stále probíhá, právě skončilo nebo je baterie poškozená.

Kompatibilní technologie:

SLA | AGM VRLA | Gel | Wet | MF | EFB

Powerbank

Rychle nabijete svá zařízení

USB-C 60W Power Delivery (IN/OUT) - Obousměrný port USB-C Power Delivery 60W je výkonným zdrojem energie pro všechny nejnovější ultrabooky s portem USB-C, vč. Apple Macbook Pro. Tento port je také zodpovědný za extrémně rychlé nabíjení samotné powerbanky – z 0 % na první spuštění za 10 minut nebo na 100 % za pouhých 80 minut.

2x USB-A 18W UltraCharge - Porty USB-A UltraCharge 18W slouží především k rychlému nabíjení nejnovějších smartphonů, jako je iPhone 13 / Samsung S21 Ultra, díky působivé kompatibilitě s dalšími technologiemi, včetně Quick Charge 3.0, Samsung AFC nebo Apple 2.4A.

Starter for Cars and Vans

Promyšlený design, moderní zabezpečení

GC PowerBoost byl vybaven řadou bezpečnostních opatření a moderních řešení, které z něj dělají spolehlivé a zcela bezpečné zařízení. Nejdůležitější z nich jsou ochrana proti jiskření a proti zpětnému spojení svorek.

/ Ochrana proti zkratu

/ Ochrana proti přebití a hlubokému vybití

/ Ochrana proti zpětnému nabíjení

/ Regulace teploty

/ Nízké samovybíjení

Emergency Power Bank

Energetický design

GC PowerBoost je promyšlené zařízení vytvořené od základu oddělením RnD and Industrial Design značky Green Cell. Jeho funkčnost vám dodá nezávislost a energii jednat a originální forma vám umožní vychutnat si produkt, který na trhu vyniká.

car battery booster

Vše co potřebuješ
v jedné sadě

/ PowerBoost 16000mAh

/ Svorky s konektorem EC5

/ KAbel USB-C - USB-C 60W 120cm

/ Ochranný obal

/ Uživatelský manuál

Engine Car Power Station
Kompatibilní s následujícími modely baterií
  Kompatibilní s následujícími zařízeními
   Zpětná vazba od zákazníků a dotazy
   Vyjádřete svůj názor

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Průměrná známka
   Vyjádřete svůj názor

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Vaše hodnocení:
   ×

   Děkujeme za přidání vašeho názoru, brzy bude k dispozici na produktové kartě.

   zavřít
   Technické údaje
   kapacita:
   16000 mAh
   Typ buněk:
   Li-Polymer
   výrobci mobilních:
   Green Cell
   výkon:
   USB-C Power Delivery: 5V-3A/ 9V-3A / 12V-3A / 15V-3A / 20V-3A (Max 60W) | USB-A Ultra Charge: 5V-2.4A / 9V-2A/ 12V-1.5A (Max 18W) 5V-4A (Max 20W)
   vstup:
   USB-C PowerDelivery: 5V-3A/ 9V-3A / 12V-3A / 15V-3A / 20V-3A (Max 60W)
   stát:
   Nový
   ochrana proti přehřátí:
   Ano
   Ochrana proti vybití:
   Ano
   ochrana proti přetížení:
   Ano
   barva:
   Černá
   záruka:
   12 měsíců
   výrobce:
   Green Cell
   rozměry:
   187x121x47mm
   závaží:
   750g
   LED svítilna:
   Ano
   pracovní teplota:
   z -20°C až 50°C
   skladovací teplota:
   z -20°C až 50°C
   návratová politika:
   30 dní
   doba nabíjení:
   1h 10min
   Im Set:
   GC PowerBoost, svorky s konektorem EC5, kabel USB-C-USB-C 120 cm, odolné pouzdro a uživatelská příručka
   Výstupní výkon:
   80W
   Přístav:
   1xUSB-C, 2xUSB-A
   Maximální proud:
   2000A
   kód výrobku:
   CJSGC01
   Úroveň zabezpečení:
   IP64
   Teplota nabíjení:
   0°C - 45°C
   Často kladené otázky
   Can the battery capacity (mAh) be greater?
   Koukni se
   It is possible to use higher capacity batteries. The battery capacity is expressed in miles of ampere-hours (mAh), the higher the value of the capacity, e.g. 3000 mAh, the longer the working time can be achieved with one battery charge, which increases our mobility and efficiency.
   Wie wählt man Power Bank?
   Koukni se
   1. Akkukapazität im Telefon Das Wichtigste, was wir überprüfen müssen, ist die Akkukapazität in unseren Telefonen, und das kann von etwas über 1000 mAh bis hin zu sogar 4000 mAh variieren. Bitte beachten Sie, dass es während des Ladevorgangs zu einem unvermeidlichen Energieverlust kommt, der die tatsächliche Leistungsfähigkeit der Power Bank auf bis zu 75% reduzieren kann. Dies ist ein völlig natürliches Phänomen und muss berücksichtigt werden.
   2. Power Bank für Smartphone - Welche Parameter sind zu beachten? Wenn Sie ein Telefon haben, das ein schnelles Aufladen ermöglicht, lohnt es sich, ein Netzteil zu wählen, das das Aufladen mit 2,1 A oder QC 3,0 unterstützt, so dass Sie im Vergleich zu anderen Modellen bis zu doppelt so schnell aufladen können. Bitte beachten Sie jedoch, dass uns die Schnellladeoption nichts bringt, wenn das Telefon nicht damit kompatibel ist.
   Was ist Ultra Charge?
   Koukni se
   Ultra Charge Schnellladung basiert auf drei Ladeprofilen - 5/9/9/12V. Je nachdem, welches Gerät Sie anschließen, können Sie sicher sein, dass die richtige Ladespannung gewählt wird und die Intensität so hoch wie möglich ist. Die Technologie garantiert eine sichere und schnelle Ladung unabhängig vom angeschlossenen Gerät. Mit Ultra Charge können wir die meisten Smartphones in 1-1,5 Stunden von 0 bis 100% aufladen.
   Is there a cable connected to the Power Bank?
   Koukni se
   Each power supply comes with a USB micro-USB or USB C cable (see specifications) that can be used to charge the power supply, and if the phone has a suitable wall outlet, it can also be charged via this cable.
   Will this Power Bank be suitable for my phone model?
   Koukni se
   In fact, any Power Bank will be suitable for our phone as long as it is a smartphone. Everything depends on our preferences and purpose. If you need a handy device that doesn't take up much space and can be carried in your pocket, we recommend Power Banks up to 10,000 mAh. However, if we want a particular power bank to provide power to other devices, we suggest a model twice the size of 20,000 mAh.
   Tento web používá soubory cookie a automaticky neshromažďuje žádné informace, s výjimkou údajů obsažených v těchto souborech (tzv. „cookies“).
   OK