Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
customer devices Moje zařízení
customer devices

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
added device
Vybraná zařízení:
customer devices
Vybraná zařízení:

Powerbank s funkcí jump starteru 2500A, 74 Wh, Lokithor J401, Startovací zařízení s funkcí powerbanku a sadou kabelů

Lokithor
Produkt k dispozici
Odeslání až 24 hodin.
 • Výkonný jump starter a powerbank v jednom zařízení. Lokithor J401 je univerzální jump starter a powerbank v jednom, ideální pro benzínové i naftové motory. Má kapacitu 74 Wh a 2500 A maximálního proudu.
 • Rychlé nabíjení smartphoneů a tabletů během několika minut pomocí portů USB-C (max. 100 W) a USB-A (18 W). Buďte vždy informováni díky 3,75" displeji, který zobrazuje varování a indikátory nabití.
 • Dlouhá životnost baterie. Baterie s kapacitou 74 Wh umožňuje startovat vozidlo až 60krát na jedno nabití, a v pohotovostním režimu vydrží až 24 měsíců, přičemž spotřebuje pouze 0,21 mAh.
 • Bezpečné používání. Je vybaven komplexní ochranou včetně ochrany před přetížením a přepětím. V sadě jsou svorky, USB-USB-C kabel, USB-C na USB-C kabel a adaptér 12 V.
3 850,00 Kč

Množství:

 

Lokithor J401 - Powerbank a Jump Starter v jednom zařízení

Co je Car Jump Starter?

Car Jump Starter, což je zařízení pro startování automobilů, je nepostradatelným nástrojem pro každého řidiče. Tento kompaktní, přenosný gadget umožňuje rychlé a snadné nastartování motoru vozidla v případě vybité baterie. Díky technologii jump starterů už se nemusíte starat o situace, kdy vám auto neposlouchá. Stačí připojit jump starter k baterii a jeho výkonný startovací výkon vám rychle obnoví mobilitu. Zapomeňte na starosti s startérem nebo pokusy o pomoc od ostatních řidičů. Investujte do Car Jump Starter a buďte si jisti, že už nikdy nezůstanete se svým vozem na ulici.

Rozrusznik pro váš vůz s funkcí powerbanku. Zapomeňte na vybitou baterii ve vašem autě!

Hledáte praktické a univerzální řešení pro své auto? Lokithor J401 je jump starter, který se hodí téměř do každého vozidla. Toto zařízení je ideální pro benzínové motory s objemem do 8,5 litru a naftové motory do 6,5 litru. Má kapacitu 74 Wh a maximální startovací proud 2500 A. Navíc J401 je vybaven svítilnou, což usnadňuje používání zařízení i po setmění. V balení najdete také adaptér 12V a dva kabely: USB-A na USB-C a USB-C na USB-C.

Jump starter s funkcí powerbanku a displejem

Odpovědná baterie

J401 je zařízení s odolnou baterií o kapacitě 74 Wh, což znamená dlouhou životnost. Na jedno nabití máte možnost nastartovat motor automobilu přibližně 60krát. Navíc zařízení zůstává v pohotovostním režimu přibližně 24 měsíců a spotřebovává pouze 0,21 mAh. To znamená, že se nemusíte obávat častého nabíjení produktu.

Jump starter s funkcí powerbanku a displejem

Rychlé nabíjení

J401 není pouze jump starterem, ale také funkčním powerbankem. Pomocí něj obnovíte energii svého smartphonu nebo tabletu. Za přibližně 3 minuty je zařízení připraveno k použití. Lokithor je vybaven portem USB-C, který nabíjí s maximálním výkonem 100 W, a portem USB-A s výkonem 18 W. Výsledkem je, že váš zařízení je připraveno k práci zpět již za přibližně 1,25 h.

Jump starter s funkcí powerbanku a displejem

Různá zabezpečení

Bezpečnost je klíčovým aspektem elektronických zařízení. Jump starter Lokithor J401 je vybaven různými zabezpečeními, díky nimž můžete používat zařízení s naprostou jistotou. Produkt má ochranu proti přetížení, zkratu, přepětí, reverzní polarizaci, přebití, vysoké/nízké teplotě atd.

Jump starter s funkcí powerbanku a displejem

Vestavěný displej

Jump starter Lokithor je vybaven čitelným displejem 3,75", který poskytuje pohodlný přístup k informacím. Z něj můžete číst upozornění na reverzní polarizaci nebo příliš vysokou/nízkou teplotu, a také hodnotu napětí. Navíc nabízí indikátor rychlého nabíjení.

Lokithor J401 je zařízení, které kombinuje funkci jump starteru a powerbanku. Je to ideální řešení pro každého řidiče, který chce mít jistotu, že vždy bude moci nastartovat své auto a dobít své zařízení.

Jump starter s funkcí powerbanku a displejem

Sada obsahuje:

● Jump starter/Powerbank
● Svorky x2
● Kabel USB na USB-C
● Kabel USB-C na USB-C
● Adaptér 12 V
● Návod k obsluze

Kompatibilní s následujícími modely baterií
  Kompatibilní s následujícími zařízeními
  arrow-up
   Technické údaje
   kapacita:
   20000 mAh
   Energie:
   100W
   Napięcie baterii:
   12V
   Výkon USB-C:
   5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (1000 W max)
   Výkon USB-A:
   5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18 W max)
   Stav:
   Nový
   Barva:
   Černá
   Záruka:
   12 měsíců
   Výrobce:
   Lokithor
   rozměry:
   24,9 x 14,2 x 10,3 cm
   Závaží:
   1,77 kg
   Model:
   J401
   LED svítilna:
   Ano
   vstupní napětí:
   DC: 12V/5A (60 W max); USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (1000 W max)
   výstupní napětí:
   USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18 W max); USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (1000 W max)
   Pracovní teplota:
   z -20°C až 50°C
   skladovací teplota:
   z -20°C až 50°C
   Další funkce:
   Vodotěsnost IP68
   Standardentladestrom:
   1400A
   Spitzenentladestrom:
   2500A
   Teplota nabíjení:
   0°C - 45°C
   Kód výrobku:
   J401
   Zpětná vazba od zákazníků a dotazy
   Vyjádřete svůj názor
   star empty star empty star empty star empty star empty

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni a mít zakoupený produkt.

   Průměrná známka
   Vyjádřete svůj názor
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni a mít zakoupený produkt.

   ×
   comments icons

   Děkujeme za přidání vašeho názoru, brzy bude k dispozici na produktové kartě.

   zavřít
   Často kladené otázky
   Může být kapacita baterie (mAh) větší?
   Koukni se
   Je možné použít baterie s vyšší kapacitou. Kapacita baterie se vyjadřuje v mílích ampérhodin (mAh), čím vyšší je hodnota kapacity, např. 3000 mAh, tím delší pracovní doby lze dosáhnout na jedno nabití baterie, což zvyšuje naši mobilitu a efektivitu.
   Jak vybrat powerbanku?
   Koukni se
   1. Kapacita baterie v telefonu Nejdůležitější věcí, kterou musíme zkontrolovat, je kapacita baterie v našich telefonech a ta se může lišit od něco málo přes 1000 mAh až po 4000 mAh. Vezměte prosím na vědomí, že během procesu nabíjení dochází nevyhnutelně ke ztrátě energie, což může snížit skutečný výkon powerbanky až o 75 %. To je zcela přirozený jev a je třeba s ním počítat.
   2. Powerbanka pro smartphone - jaké parametry je třeba vzít v úvahu? Pokud máte telefon, který umožňuje rychlé nabíjení, vyplatí se zvolit napájecí adaptér, který podporuje nabíjení 2,1A nebo QC 3.0, což vám umožní nabíjet až dvakrát rychleji než ostatní modely. Upozorňujeme však, že pokud s ním telefon není kompatibilní, nebude nám k ničemu ani možnost rychlého nabíjení.
   Co je Ultra Charge?
   Koukni se
   Rychlé nabíjení Ultra Charge je založeno na třech nabíjecích profilech – 5/9/9/12V. Podle toho, jaké zařízení připojíte, si můžete být jisti, že je zvoleno správné nabíjecí napětí a intenzita je co nejvyšší. Technologie zaručuje bezpečné a rychlé nabíjení bez ohledu na připojené zařízení. S Ultra Charge dokážeme nabít většinu smartphonů z 0 na 100 % za 1-1,5 hodiny.
   Je k powerbance připojen kabel?
   Koukni se
   Každý napájecí adaptér je dodáván s kabelem USB-Micro-USB nebo USB-C (viz specifikace), který lze použít k nabíjení napájecího adaptéru a pokud má telefon vhodnou zásuvku, lze jej také nabíjet přes tento kabel.