Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
customer devices Moje zařízení
customer devices

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
added device
Vybraná zařízení:
customer devices
Vybraná zařízení:

Kabel USB-C Lightning MFi 1m GC Power Stream, rychlé nabíjení, Power Delivery pro Apple iPhone

Green Cell
Produkt k dispozici
Odeslání až 24 hodin.
 • Green Cell Power Stream USB Type C - Ligthning kabel (1m) - Přímé nabíjení a synchronizace vašeho iPhone s nejnovějšími MacBooky / iPady a až 2,5krát rychlejší nabíjení PD je jen zlomek možností, které jsou nyní možné
 • Napájení 26W podpora rychlého nabíjení vám umožní nabíjet váš iPhone SE (2020) / 11 Pro / 11 / XS Max / XS / X až 50% za pouhých 30 minut! Kabel také podporuje standardní nabíjení pro zařízení, včetně iPhone 7 / 6S, iPad Air / mini a iPod
 • GC Power Stream má oficiální Apple MFi certifikát a čip C94 , který zajišťuje perfektní provoz se všemi kompatibilními zařízeními Apple. Zapomeňte na problémy s necertifikovaným příslušenstvím
 • Nepřekonatelná trvanlivost GC Power Stream je výsledkem použití: extrémně odolného vůči otěru, opláštění kovů, které účinně chrání proti rozbití obou zátek a vícestupňové ochraně drátů pomocí kevlarových vláken
269,00 Kč

Množství:

 

Apple MFi certifikát

Kabel GC Power Stream má oficiální Apple MFi certifikát a čip , který zaručuje jeho kvalitu a perfektní provoz s každým kompatibilním zařízením Apple.

Rychlé nabíjení zařízení iPhone a iPad

Kabel GC Power Stream umožňuje rychlé nabíjení zařízení iPhone 11 / 12 / 13 Pro Max / Pro / Max / Mini / XS Max / XS / X / SE a iPad Pro 12.9 (1 Gen i 2 Gen) / Pro 10.5 vybavených Bleskový konektor. Stačí pouze připojit kabel k napájecímu zdroji USB-C s výkonem mezi 20 a 87 W, abyste si mohli užít 2x rychlejší nabíjení vašich zařízení.

Doporučené příslušenství:

Konektor, který vše zjednodušuje

Použití konektorů Lightning a USB-C v jednom kabelu otevřelo cestu pro přímé propojení smartphonů iPhone s ultrabooky vybavenými portem USB-C. To umožňuje připojení iPhonu k iPadům a MacBookům, což umožňuje nejen nabíjení smartphonu, ale také nerušenou synchronizaci dat mezi zařízeními. Zapomeňte na adaptéry!

Bezkonkurenční trvanlivost

Opletení kabelu GC Power Stream je vyrobeno z odolného polypropylenu a proto účinně chrání kabel před mechanickým poškozením a roztržením. Kromě toho použití kevlarových nití probíhajících podél vodičů zabraňuje jeho prasknutí. Laserem svařované kovové zástrčky chrání konektory proti náhodnému rozbití a víceúrovňová ochrana vodičů zajišťuje bezpečnou funkci bez přerušení. To vše dělá z Power Stream skutečný titan.Prýmek z polypropylenové příze

Laserem svařovaný
kovový kryt

Kevlarové
vlákno


Dvojité
stínění

30
datových vodičů AWG

23 AWG
napájecí dráty

Data & Sync

Kabely Green Cell Power Stream umožňují rychlý přenos a synchronizaci dat mezi zařízeními rychlostí 480 Mb / s, což se rovná přenosu 150 fotografií za pouhých 5 sekund!

1800 fotografií
nahraných za 1 minutu

1 200 skladeb nahraných
za 1 minue

Film
ve vysokém rozlišení nahraný za 1 minutu

Kompatibilita:

Rychlé nabíjení Napájení:
Adaptér 26W nebo více - Apple 11 / 12 / 13 Pro Max / Pro / Max / Mini / XS Max / XS / X / SE /
8/8 Plus Adaptér 29W nebo více - Apple iPad Pro 12.9 (1 Gen i 2 Gen) , iPad Pro 10.5

Výměna dat a nabíjení Lightning zařízení pomocí tablet a ultrabooků:
Apple iPad Pro 12.9 (3 Gen) / iPad Pro 11 / MacBook Pro 13 i Pro 15 2016/2017/2018 a MacBook Air 2018

Možné nabíjení všech zařízení pomocí konektoru Lightning:
Apple iPhone 11 / 12 / 13 Pro Max / Pro / Max / Mini / XS Max / XS / X / SE / 8/8 Plus / 7/7 Plus / 6S / 6S Plus / 6/6 Plus / 5S / iPad Pro (do 2017) / iPad Air / iPad mini / iPod

Kompatibilní s následujícími modely baterií
  Kompatibilní s následujícími zařízeními
  arrow-up
   Technické údaje
   Stav:
   Nový
   Barva:
   Černá
   Záruka:
   24 měsíců
   Výrobce:
   Green Cell
   Model:
   GC PowerStream
   podsvícení:
   Ne
   certifikace:
   Apple MFi
   Typ zástrčky:
   USB-C - Lightning
   Délka:
   100 cm
   Kód výrobku:
   KABGC07
   Zpětná vazba od zákazníků a dotazy
   Vyjádřete svůj názor
   star empty star empty star empty star empty star empty

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni a mít zakoupený produkt.

   Průměrná známka
   Vyjádřete svůj názor
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni a mít zakoupený produkt.

   ×
   comments icons

   Děkujeme za přidání vašeho názoru, brzy bude k dispozici na produktové kartě.

   zavřít
   Často kladené otázky
   Jak zkontrolujete kapacitu baterie v mobilním telefonu?
   Koukni se
   Kapacita baterie je uvedena přímo na baterii. Tyto informace jsou umístěny na vnitřní straně zařízení. Využít můžete i moderní aplikace sledující stav baterie. Příkladem takového programu je Battery Info, vyvinutý pro smartphony Android. Aplikace je snadno ovladatelná, takže si můžete snadno zkontrolovat informace o aktuálním stavu baterie.
   Může být kapacita baterie (mAh) větší?
   Koukni se
   Kapacita baterie udávaná v miliampérhodinách (mAh) se může lišit od tovární baterie. Pokud zvolíte baterii s větší kapacitou, bude mít vaše zařízení delší životnost a získáte větší mobilitu a komfort používání!
   Má nabíječka funkci rychlého nabíjení?
   Koukni se
   Je velmi snadné zkontrolovat, zda má nabíječka funkci rychlého nabíjení – to se stane, pokud má zařízení zelený konektor USB. To je známka toho, že nabíječka rychle nabíjí váš telefon.
   Parametry nabíječky - na co si dát pozor?
   Koukni se
   Při výběru nabíječky je třeba zvážit několik faktorů. Nejdůležitější z nich jsou: výkon nabíječky, typ vstupu a použité technologie rychlého nabíjení.
   Nabíječka s technologií Power Delivery, co znamená PD?
   Koukni se
   Power Delivery je technologie rychlého nabíjení. Jednoduše řečeno, nabíječky, které tuto variantu podporují, automaticky vyberou správné nabití pro připojené zařízení a zajistí tak rychlé a efektivní nabíjení.
   Dokáže nabíječka s funkcí rychlého nabíjení nabít běžný mobilní telefon?
   Koukni se
   Pokud používáte starší mobilní telefon, který nemá technologii rychlého nabíjení, nemusíte si kupovat speciální nabíječku. Váš telefon se bude správně nabíjet a moderní nabíječky mají několik dalších funkcí, které se budou hodit v každé situaci.
   Jakou kapacitu nabíjení by měla mít nabíječka mobilního telefonu?
   Koukni se
   Před nákupem síťové nabíječky si ověřte maximální nabíjecí výkon vašeho mobilního telefonu (tento parametr se udává ve wattech). Pozor si dejte také na počet konektorů na nabíječce – vyberete si tak zařízení, které se pohodlně používá. Nejoblíbenější modely najdete na následujícím odkazu: Jak vybrat správnou nabíječku telefonu?
   Jak funguje střídač?
   Koukni se
   Invertor je samostatné zařízení, které se zapojuje do zásuvky zapalovače cigaret nebo přímo do baterie. Jeho úkolem je převádět napětí 12V/24V ze stejnosměrného systému vozu na 230V AC. Z tohoto důvodu velmi často najdete u názvu střídače následující zkratku: DC/AC.
   Jaké typy měničů existují?
   Koukni se
   Pokud jde o automobilové měniče, můžeme rozlišit dva hlavní typy: čisté a modifikované sinusové měniče. První je určen pro zařízení, která vyžadují nepřetržité napájení. Tento typ invertoru je vhodné zvolit pro zařízení, jako jsou tepelná čerpadla, elektrické sporáky nebo elektronické rychlovarné konvice. Náš obchod nabízí také upravené sinusové měniče. Tento typ měniče je vhodný pro zařízení jako jsou notebooky, napájecí zdroje nebo osvětlení.