Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Napěťový převodník Green Cell ® 150W / 300W, měnič napětí 12V až 230V, USB

Green Cell
Skladem
Odeslání až 24 hodin.
 • Univerzální - Invertor Green Cell má nejen elektrické zásuvky pro připojení elektrických spotřebičů , ale také port USB pro nabíjení menších zařízení, jako jsou smartphony a tablety.
 • Univerzální - Invertor Green Cell má nejen elektrické zásuvky pro připojení elektrických spotřebičů , ale také port USB pro nabíjení menších zařízení, jako jsou smartphony a tablety.
 • Absolutní bezpečnost - nebojte se o přepětí. Střídač má celou řadu bezpečnostních prvků a bezpečnostních certifikátů pro zajištění plynulého provozu
 • Modifikovaný sinus - je doprovázen jednodušší konstrukcí střídače, která zajišťuje nižší náchylnost k rušení . Střídač umožňuje stabilní provoz zařízení, jako jsou napájecí zdroje, počítače, LED lampy atd
893,95 Kč

Množství:

 

Neomezené možnosti

Střídač je zařízení, které mění stejnosměrné napětí z automobilového akumulátoru nebo automobilu na střídavý proud ~ 230V . Přesně stejný signál je v každé zástrčce v Evropě. Střídač je vynikající volbou pro každého, kdo cestuje autem, obytným automobilem nebo kamionem. Bude perfektní na místech bez přímého přístupu k zástrčkám.


Laptop

Ohřívač

Konvice

Zdroj napájení
Promyšlená konstrukce

Zařízení bylo navrženo pro nejvyšší pohodlí při používání. Přední strana střídače je vybavena hlavní zásuvkou uzpůsobenou pro zástrčky používané v Anglii. Má také port USB , díky kterému můžeme nabíjet náš smartphone, čtečku e-knih nebo jakékoli jiné zařízení, které lze připojit přes port USB.

Na zadní straně střídače je ventilátor zajišťující správné chlazení zařízení .

Celek byl uzavřen v malém, Celek byl uzavřen v malém, přesto velmi odolném pouzdře. Je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku, díky čemuž je odolná vůči veškerému mechanickému poškození a nárazům během cestování . Kromě toho je měnič díky použitým materiálům velmi lehký.Parametry, na kterých záleží

Při hledání převodníku věnujte pozornost parametrům, jako je napětí [V] a výkon [W] . To je zásadní, protože volba převaděče se špatným vstupním napětím nebo příliš nízkým výkonem neumožňuje našim zařízením fungovat.


Prvním určeným parametrem je napětí naší baterie, které by mělo být plně kompatibilní s napětím uvedeným na střídači . Nejběžnější hodnota napětí je 12 V, vyskytující se v automobilech, kempech a některých nákladních vozidlech, a 24 V, používaných hlavně v nákladních automobilech.


Po výběru napětí rozhodněte, jaký výkon převodníku bude vhodný. Má klíčový aspekt, protože nám říká, kolik a jaké zařízení je schopno dodávat elektřinu . Pokud chceme připojit vybrané zařízení k měniči, musíme zkontrolovat na typovém štítku, jakou spotřebu energie (pokud chcete připojit více zařízení, je třeba sčítat síly). Příkon vašich zařízení by neměl překročit 85% jmenovitého výkonu střídače! Například pro notebook, který spotřebovává 100 W energie, a ledničku, která spotřebovává 300 W, bude vhodný střídač 500 W a větší.

Proč modifikovaná sinusová vlna?

Použití modifikovaného sinusoidu zajišťuje jednoduchou konstrukci převodníku, díky níž má střídač menší poruchu a jeho hmotnost je velmi nízká.

Inteligentní ventilátor

Inteligentní ventilátor se automaticky zapne, když provozní teplota překročí přípustnou teplotu, aby byla zajištěna správná teplota zařízení. Vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů a dokonale sladěno s rámem, zajišťuje nekompromisní ticho a vysoký výkon zároveň .

Tichý
provoz

Vysoký
výkon

Vynikající
trvanlivost

Nejprve bezpečnost

Střídač je vybaven řadou nezbytných ochran, které chrání uživatele a připojená zařízení. Potvrzují to certifikáty CE a RoHS, což znamená záruku bezpečnosti . Pro zajištění maximální bezpečnosti jsou všechny střídače Green Cell vybaveny vyměnitelnými pojistkami , které poskytují ochranu střídače a připojených zařízení. Výměna pojistky je velmi jednoduchá a neměla by způsobovat žádné problémy. Součástí každého střídače jsou náhradní pojistky, které zajišťují bezpečnost používání a co nejdelší životnost zařízení.


Ochrana proti zkratu

Sledování napětí

Vyměnitelné
pojistky

Tepelná ochranaVše, co potřebujete mít po ruce

Sada obsahuje nejdůležitější příslušenství pro bezpečný provoz zařízení:

 • / Kabel, který umožňuje připojit převaděče k zásuvce zapalovače cigaret
 • / Náhradní pojistky
 • / Návod k použití
Kompatibilní s následujícími modely baterií
  Kompatibilní s následujícími zařízeními
   Technické údaje
   stát:
   Nový
   ochrana proti přehřátí:
   Ano
   účinnost:
   85%
   barva:
   Černá
   záruka:
   24 měsíců
   výrobce:
   Green Cell
   rozměry:
   131x106x60mm
   Rozměry s montážní konzolou:
   13,8cm x 10,6cm x 6,2cm
   závaží:
   587g
   vstupní napětí:
   12V DC
   výstupní napětí:
   230V AC
   výstupní frekvence:
   50Hz
   Ochrana proti přepětí:
   Ja
   Použitelný výkon (nepřetržitý):
   150W
   Tvar výstupního napětí:
   Modifikovaná sinusová vlna
   Okamžitý výkon (puls):
   300W
   Hodnota pojistky:
   30A
   Počet pojistek:
   1
   Spotřeba energie bez zatížení:
   0,5A
   kód výrobku:
   INV06
   Zpětná vazba od zákazníků a dotazy
   Vyjádřete svůj názor

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Průměrná známka
   Vyjádřete svůj názor

   Tento produkt zatím nemá žádné názory. Buďte první, kdo ho ohodnotí.

   Vaše hodnocení:
   ×

   Děkujeme za přidání vašeho názoru, brzy bude k dispozici na produktové kartě.

   zavřít
   Často kladené otázky
   Welcher Wechselrichter für Elektrowerkzeuge?
   Koukni se
   Der wichtigste Aspekt bei der Auswahl des Wechselrichters ist die Bestimmung der maximalen Leistung des angeschlossenen Geräts. Wenn Sie den Wechselrichter dauerhaft nutzen wollen, sollten Sie maximal 90% seiner Dauerleistung verwenden. Zur Veranschaulichung bedienen wir uns eines einfachen Beispiels: Wenn Sie einen Wechselrichter mit einer Leistung von 1000 W verwenden, sollte die maximale Leistungsaufnahme des angeschlossenen Geräts 900 W nicht überschreiten.
   Welcher Wechselrichter für ein Auto?
   Koukni se
   In einem Pkw finden Sie eine 12-Volt-Zigarettenanzünderbuchse und solche Wechselrichter sollte man am besten kaufen.