Novoroční propagace 2021
Neztrácejte čas posouváním
Vyberte zařízení a vyberte produkt
×
Vyberte zařízení a vyberte produkt

Kde najdete označení modelu?

Vyberte model vaše zařízení
+
Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přidán!

Kde najdete označení modelu?

Přidat zařízení Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přejít na seznam zařízení

Power Bank Green Cell GC PowerPlay10 10000 mAh s rychlým nabíjením 2x USB Ultra Charge a USB-C Power Delivery 18W

Green Cell
Autumn sale - 20%
Skladem
Odeslání až 24 hodin.
záruka spokojenosti - 30 dnů právo na vrácení
  • Využijte výhody technologie Green Cell PowerPlay10 - až 36 dalších hodin pro vaše zařízení
  • Nabijte až 3 zařízení současně - porty USB-C PD 18W a 2x USB-A Ultra Charge vám umožní rychle nabíjet nejen smartphony, ale i náročnější zařízení, jako je iPad Pro nebo Nintendo Switch.
  • Extrémně elegantní a neuvěřitelně odolná konstrukce umožňuje pohodlné a bezpečné používání powerbank za všech podmínek
  • GC PowerPlay10, navržený s vášní pro mobilitu, je produktem vyvinutým výhradně týmem techniků Green Cell
999,95 Kč
Winter sale
799,95 Kč
Uložíte: 200,00 Kč

Množství:

free delivery
 
  • Power Bank Green Cell GC PowerPlay10 10000 mAh s rychlým nabíjením 2x USB Ultra Charge a USB-C Power Delivery 18W
  • 999,95 Kč
    799,95 Kč

GC Power Play 10

Green Cell PowerPlay10 je dalším krokem ve vývoji energetických bank Green Cell. Vzali jsme nejlepší funkce z našeho GC PRIME a vyzbrojili jsme jej nejnovějšími nabíjecími technologiemi, čímž jsme nový PowerPlay10 posunuli na novou úroveň. Přidáním dvou dalších portů jsme vytvořili energetickou banku, která vám pomůže získat výhodu, ať jste kdekoli.


Navrženo
v Evropě

Extrémní
trvanlivost

USB-C
PD 18W

Design

Když jsme začali navrhovat naši novou PowerPlay10, chtěli jsme pokračovat v charakteristickém vzhledu naší nejprodávanější energetické banky PRIME. Proto byly extrémně prostorné lithium-polymerové články opět uzavřeny v elegantním případě, ke kterému jsme přidali další dva porty. Také jsme logo Green Cell změnili na tlačítko zobrazující kapacitu banky v kteroukoli danou dobu.

Ještě více zařízení

GC PowerPlay10 je vybaven 3 rychlými porty, které umožňují nabíjení až 3 zařízení najednou: port USB-C Power Delivery, který lze nabíjet až 18 W nebo nabíjet samotný PowerPlay, 2 porty USB-A s technologií Ultra Charge a micro USB port určený k nabíjení energetické banky.

Získejte výhodu

Ve světě, kde záleží na sekundách, vám dáme hodiny. Díky vysoce kvalitním lithium-polymerovým článkům vám GC PowerPlay10 dá až 36 hodin další hodiny používání, aby vám zajistil maximální pohodlí, ať jste kdekoli.

+ 36 h
iPhone 11 / XS / X

+ 32 h
Xiaomi Mi Mix 3 / Mi 9

+ 28 h
Samsung S10 / S10e

+ 22 h
Huawei P30 Pro

+ 10 h
iPad Pro

+ 6 h
Nintendo Switch

Porty

Zapomeňte na problém vybitých zařízení! Díky 3 portům se PowerPlay10 efektivně vypořádá s nabíjením svých zařízení a funkce Pass Through vám umožní používat jej jako multiportovou nabíječku. Samotná powerbank může být nabíjena prostřednictvím vyhrazeného portu microUSB nebo portu USB typu C s až 20W příkonem.


Dodávka
napájení USB-C

2x USB-A
Ultra Charge

Micro USB
(v)

Nechte energii volně proudit

Funkce Pass-Through vám umožňuje současně dobíjet vaši energetickou banku i zařízení k ní připojená. To šetří čas a prostor v zavazadlech, proto je ideální pro cestování.

Kompatibilita

V dnešní době není smartphone jediným zařízením, které s sebou nosíme všude, tato zařízení je také třeba dobít. S ohledem na to jsme vybavili naši energetickou banku portem USB-C PD 18W, který může snadno nabíjet zařízení, jako je iPad Pro nebo Nintendo Switch. Může dokonce nabít ultrabooky! Nezapomněli jsme na klasické smartphony - pomocí dvou portů Ultra-Charge USB-A můžete nabíjet Samsung S10 + a iPhone 11 současně!

Bezpečnost pro vás a vaše zařízení

Bezpečnost výkonu je zajištěna vysoce kvalitní elektronikou, zatímco odolnost proti poškození je zajištěna promyšleným designem a materiály, z nichž byl Power Play10 vytvořen.

Ochrana
proti zkratu

Ochrana proti
hlubokému výboji

Shoda mezi vstupním
a výstupním napětím

Sledování
teploty buněk

Vhodné pro modely
Wpisz